Povezane vesti
Maloletnici lomoli mobilijar i reflektore oko tvrđave u Baču
Dnevnik 01.03.2019
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu podneće krivičnu prijavu protiv dvojice maloletnika iz Bača, zbog postojanja osnova sumnje da su učinili krivično delo uništenje i oštećenje tuđe stvari. Sumnja se da su, zajedno sa dvojicom… »
Bač: Dečaci uništavali mobilijar Tvrđave
Radio 021 01.03.2019
Novosadska policija podneće krivičnu prijavu protiv dvojice maloletnika iz Bača. Sumnja se da su, zajedno sa dvojicom dečaka, polomili ili oštetili dvadeset reflektora i deo mobilijara oko Tvrđave u Baču. Ta tvrđava je spomenik kulture pod zaštitom… »
Vesti dana »
Policija na Filozofskom fakultetu sprovodi istragu o smrti devojke, tužilaštvo sumnja na propuste uprave
RTS pre 1 satjoš 88 povezanih
uživo kriza na Bliskom istoku Izlaelska vojska izdala hitno upozorenje na evakuaciju u iranskom gradu Arak pre napada
Euronews pre 1 satjoš 108 povezanih
"Nas trojica zajedno jedva smo jedan zadatak znali da sklopimo!": Osmaci i polaganje probnog testa iz matematike - ova 3 zadatka ubedljivo svima najteža, neki predali prazan papir
Blic pre 1 satjoš 29 povezanih
U nevremenu stradalo 40 škola, kao i 24 vrtića; "Pratite uputstva" FOTO/VIDEO
B92 pre 31 minutajoš 49 povezanih



