Povezane vesti

Devojčica koja je bačena sa balkona je sada na aparatima za disanje! Lekari čine sve da je povrate u život! (video)

Devojčica koja je bačena sa balkona je sada na aparatima za disanje! Lekari čine sve da je povrate u život! (video)

Srbija danas 01.03.2019
Doktor Milivoj Novak izneo je izveštaj o teško povređenoj devojčici (7) koju je otac bacio s balkona. - Okolnosti stradavanja dece toliko su užasno strašne i odvratne da o tome ne želim ni razmišljati - rekao je Novak. Predsednik Vlade rekao je o… »
"Došao je U sobu i mrtvo hladno rekao da ih je ubio!" potresna ispovest majke, čiju decu je otac monstrum bacio sa balkona!

"Došao je U sobu i mrtvo hladno rekao da ih je ubio!" potresna ispovest majke, čiju decu je otac monstrum bacio sa balkona!

Srbija danas 01.03.2019
Ka deci više neće doći - rekla je Katica Rođak. - Mene mala pita: mama, je l' će tata doći živeti s nama? Ja sam rekla ne. Jer boje ga se, doživeli su traumu, rekla je Katica Rođak Katica Rođak ispričala je o incidentu u kući na Pagu gde je… »
Evo šta se desilo sa ocem koji je juče bacio sa terase svoje četvoro dece!

Evo šta se desilo sa ocem koji je juče bacio sa terase svoje četvoro dece!

Srbija danas 01.03.2019
Ocu koji je bacio svoju decu određen pritvor mesec dana! Josipu Rođaku, koji je s terase kuće na Pagu bacio svoje četvoro dece, danas je sudija u Zadru odredio jednomesečni pritvor. Devojčica koja je bačena sa balkona je sada na APARATIMA ZA… »
Rekao mi je "Ubio sam decu", ja sam vrištala "Ku*vin sine": Žena krvnika koji je bacio mališane sa terase o trenucima kada…

Rekao mi je "Ubio sam decu", ja sam vrištala "Ku*vin sine": Žena krvnika koji je bacio mališane sa terase o trenucima kada…

Telegraf 01.03.2019
Ona je odgovorila i na tvrdnje da su deca bila zanemarena. Katica Rođak, supruga Josipa Rođaka, koji je juče bacio četvoro dece sa prvog sprata kuće na Pagu, rekla je da ništa nije naslućivalo na tragediju, ali da njen muž nakon jezivog čina… »

Vesti dana »