Povezane vesti
Srpska medijska ljubav prema Rusiji
Slobodna Evropa 01.03.2019
Biro za društvena istraživanja (BIRODI) predstavio je nalaze monitoringa izveštavanja medija u Srbiji o Evropskoj uniji, SAD i Rusiji kroz analizu centralnih informativnih emisija na televizijama sa nacionalnom frekvenicijom – Radio-televiziji Srbije… »
BIRODI: Srpski mediji o SAD, EU i Rusiji izveštavaju kroz prizmu Kosova
N1 Info 01.03.2019
Mediji u Srbiji o SAD, Evrospkoj uniji i Rusiji izvešatavaju uglavnom kroz prizmu Kosova i kroz aktivnosti predstavnika vlasti, pokazalo je istraživanje Biroa za društvena istraživanja (BIRODI). BIRODI je analizirao centralne informativne emisije na… »
Vesti dana »
Aleksić: Ko je štitio Milića i zašto nema izveštaja o njegovom radu?
Pravda pre 4 satijoš 36 povezanih
[POSLEDNJA VEST] Udes helikoptera Helikopterske jedinice MUP-a: Tvrđe sletanje Gazele nakon tehničkog kvara, posada nepovređena
Tango Six pre 2 satajoš 43 povezane
Manjinski akcionari o najavljenoj prodaji Vijesti: "Transakcija ne može biti završena, ono što je United Group najavila je lažni svršen čin"
Nova pre 1 satjoš 31 povezana
Čačanske česme suve već danima, Vlada Srbije šalje '330.000 flašica vode'
BBC News pre 53 minutajoš 43 povezane



