Povezane vesti

Vučić: Hoće da oslabe sever Kosova da bi napali Srbe

Vučić: Hoće da oslabe sever Kosova da bi napali Srbe

Večernje novosti 02.03.2019
Predsednik republike Srbije o podmetanjima Prištine, ubistvu Ivanovića, opoziciji, ostavci čelnika Brusa. PRIŠTINSKE vlasti optužbama na račun potpredsednika Srpske liste Milana Radoičića žele da oslabe srpsku odbranu severa Kosova i čekaju… »
Vučić: Jeličić nije ništa slagao, napadi na njega su usmereni ka meni

Vučić: Jeličić nije ništa slagao, napadi na njega su usmereni ka meni

N1 Info 02.03.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da su odnosi sa Prištinom, kako vreme odmiče, sve gori. Vučić kaže i da su prištinske vlasti optužbama na račun Milana Radoičića želele da oslabe srpsku odbranu severa Kosova. Vučić je kazao i… »
Vučić za RTS: Priština čeka povoljan trenutak za napad na sever

Vučić za RTS: Priština čeka povoljan trenutak za napad na sever

RTS 02.03.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je za RTS da su prištinske vlasti optužbama na račun potpredsednika Srpske liste Milana Radoičića želele da oslabe srpsku odbranu severa Kosova. Izlazak Srba iz kosovskih institucija bio bi krajnja mera… »
Vučić: Optužbama protiv Radoičića, Priština želi da oslabi odbranu severa Kosova

Vučić: Optužbama protiv Radoičića, Priština želi da oslabi odbranu severa Kosova

Novi magazin 02.03.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je Priština optužbama protiv Milana Radoičića za umešanost u ubistvo lidera Građanske inicijative SDP Olivera Ivanovića, zapravo želela da oslabi odbranu severa Kosova i sačeka povoljan… »
Vučić: Nema crvene poternice za Radoičićem, proterali su ga bi oslabili srpsku odbranu severa Kosova

Vučić: Nema crvene poternice za Radoičićem, proterali su ga bi oslabili srpsku odbranu severa Kosova

Blic 02.03.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je za RTS da su prištinske vlasti optužbama na račun Milana Radojičića želele da oslabe srpsku odbranu severa Kosova. Gostujući u Dnevniku RTS-a, predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je… »
Vučić u jutarnjem dnevniku RTS: Moj posao je da građanima govorim istinu! Ako Srbi izađu iz svih institucija reći će da…

Vučić u jutarnjem dnevniku RTS: Moj posao je da građanima govorim istinu! Ako Srbi izađu iz svih institucija reći će da…

Kurir 02.03.2019
Predsednik Aleksandar Vučić gostuje u jutarnjem dnevniku Radio televizije Srbije, gde govori o aktuelnim temama u zemlji i regionu. Predsednik Srbije rekao je da mu je do sada stiglo oko 2.500 pitanja građana, i da će se potruditi da odgovori što… »
Vučić u jutarnjem dnevniku RTS: Albanci samo čekaju povoljan trenutak za napad na sever Kosova!

Vučić u jutarnjem dnevniku RTS: Albanci samo čekaju povoljan trenutak za napad na sever Kosova!

Pravda 02.03.2019
Predsednik Aleksandar Vučić gostovao je u jutarnjem dnevniku Radio televizije Srbije, gde je govorio o aktuelnim temama u zemlji i regionu. Predsednik Srbije rekao je da mu je do sada stiglo oko 2.500 pitanja građana na instagramu, i da će se… »

Vesti dana »