Povezane vesti

Četiri dame su molile da ga smenim: Jutka je podneo ostavku na zahtev SNS! A evo šta je Vučić još rekao o ovome!(video)

Četiri dame su molile da ga smenim: Jutka je podneo ostavku na zahtev SNS! A evo šta je Vučić još rekao o ovome!(video)

Pravda 02.03.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da je predsednik opštine Brus Milutina Jeličića Jutku podneo ostavku na zahtev stranke koja je, kako je rekao, za razliku od drugih odgovorna. Kazao je, gostujući na RTS-u, da su organi SNS… »
"Ovo je za nas i našu porodicu od životnog značaja": Jutkine žrtve u neverici dočekale vest o ostavci nasilnika jutke

"Ovo je za nas i našu porodicu od životnog značaja": Jutkine žrtve u neverici dočekale vest o ostavci nasilnika jutke

Blic 02.03.2019
Predsednik opštine Brus Milutin Jeličić Jutka povlači se ta funkcije, potvrdio je on sinoć ekskluzivna sazanja "Blica". Bilo je i krajnje vreme za takav potez, a njegovim žrtvama koje su godinama prolazile pakao zbog seksulanog napastvovanja to će… »
Jutka nije prezao od bilo čega kako bi ponizio svoje žrtve i zadržao funkciju, a ovo je hronologija njegove bahatosti

Jutka nije prezao od bilo čega kako bi ponizio svoje žrtve i zadržao funkciju, a ovo je hronologija njegove bahatosti

Blic 02.03.2019
Bezmalo godinu dana proteklo je od kako je Marija Lukić za "Blic" ispričala kakvo je zlostavljanje trpela na poslu. Njeno radno mesto bilo je opština Brus, a šef Milutin Jeličić Jutka. Pretnje, ucene i seksualno napastvovanje koje joj je Jeličić… »
Vučić: Jeličić nije slagao ništa, kampanja je vođena protiv mene

Vučić: Jeličić nije slagao ništa, kampanja je vođena protiv mene

Danas 02.03.2019
Lider Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić izjavio je danas da je rukovodstvo te stranke razgovaralo sa predsednikom opštine Brus Milutinom Jeličićem, kome se sudi zbog seksualnog uznemiravanja sekretarice, posle čega je on odlučio da… »
"Četiri žene su me molile da ga smenim": Vučić: U SNS bile dve struje, jedna je prevagnula i Jutka je podneo ostavku

"Četiri žene su me molile da ga smenim": Vučić: U SNS bile dve struje, jedna je prevagnula i Jutka je podneo ostavku

Blic 02.03.2019
Gostujući jutros na RTS-u, predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da su stranački organi razgoravali sa Milutinom Jeličićem Jutkom, predsednikom opštine Brus, i da je to bilo komplikovano pitanje za Srpsku naprednu stranku. - Kada žene… »
Predsednik opštine Brus podneo ostavku zbog Vučića

Predsednik opštine Brus podneo ostavku zbog Vučića

Danas 02.03.2019
Predsednik opštine Brus Milutin Jeličić Jutka, kome se sudi za seksualno uznemiravanje bivše sekretarice Marije Lukić, podneo je ostavku. Prema navodima iz obraloženja koje prenosi RTS, Jovičić je poručio kako ostavku podnosi jer se njegov… »

Vesti dana »