Povezane vesti

Dačić: Teško do dogovora ako se očekuje da Srbija prizna Kosovo

Dačić: Teško do dogovora ako se očekuje da Srbija prizna Kosovo

N1 Info 02.03.2019
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić rekao je da Srbija neće preduzimati korake koji bi remetili dijalog Beograda i Prištine ali da će "teško biti dogovora" ako neko očekuje da Srbija prizna Kosovo. Izvor: Tanjug "Mi nećemo preduzimati… »
Dačić: Teško do dogovora ako se očekuje da priznamo Kosovo

Dačić: Teško do dogovora ako se očekuje da priznamo Kosovo

Novi magazin 02.03.2019
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić rekao je da Srbija neće preduzimati korake koji bi remetili dijalog Beograda i Prištine ali da će "teško biti dogovora" ako neko očekuje da Srbija prizna Kosovo, saopštio je MSP Srbije. "Mi nećemo… »
U Prištini ima 100 puta više albanskih zastava nego kosovskih, da budemo realni, oni hoće "Veliku Albaniju": Dačić se…

U Prištini ima 100 puta više albanskih zastava nego kosovskih, da budemo realni, oni hoće "Veliku Albaniju": Dačić se…

Telegraf 02.03.2019
- Mi smo spremni za kompromise, ali albanska strana misli da je kompromis da mi priznamo njihov jednostrani akt, da Srbija danas prizna nezavisno Kosovo - rekao je ministar spoljih poslova. Ako postoji politička volja za rešavanje problema, svaki… »
Dačić poručio iz grčke: Nemojmo da se pravimo naivni da će Kosovo i Albanija biti dve države. Mi nismo deca

Dačić poručio iz grčke: Nemojmo da se pravimo naivni da će Kosovo i Albanija biti dve države. Mi nismo deca

Večernje novosti 02.03.2019
Ako postoji politička volja za rešavanje problema, svaki problem je moguće rešiti, a Srbija želi da se postigne dogovor sa Prištinom. Ako postoji politička volja za rešavanje problema, svaki problem je moguće rešiti, a Srbija želi da se… »

Vesti dana »