Повезане вести

Риверс: У дербију нема калкулација; Давидовац: Нисмо под притиском

Риверс: У дербију нема калкулација; Давидовац: Нисмо под притиском

Вечерње новости 02.03.2019
Одморни смо, добро смо искосристили паузу и жељно ишчекујемо меч - каже Дејан. Да искористимо енергију навијача - поручује Кеј Си. Кошаркаш Црвене звезде Дејан Давидовац рекао је данас да његова екипа спремна чека… »
Тринкијери: Ноћу се будим и мислим "хајмо у Евролигу"

Тринкијери: Ноћу се будим и мислим "хајмо у Евролигу"

Н1 Инфо 02.03.2019
Тренер кошаркаша Партизана Андреа Тринкијери открио је да се нада да ће његов тим против Црвене звезде играти у финалу АБА лиге. Вечити кошаркашки дерби играће се у 20. колу регионалне АБА лиге. После двонедељне паузе… »
Томић пред Партизан: Нећемо калкулисати, знамо наш циљ

Томић пред Партизан: Нећемо калкулисати, знамо наш циљ

Н1 Инфо 02.03.2019
Тренер кошаркаша Црвене звезде Милан Томић истакао је да ће се његов тим у недељу против Партизана борити као да 'ништа није осигурао'. У недељу од 18 часова у дворани "Александар Николић" игра се други овосезонски дуел… »
Црвена звезда - Партизан, то се не гугла!

Црвена звезда - Партизан, то се не гугла!

Мондо 02.03.2019
"Знам пуно и овом клубу и о српској кошарци. То није нешто што се гугла", рекао је Американац, који ће дебитовати у црвено-белом дресу управо у "вечитом дербију". У недељу у 18 часова у "закључаној" Дворани "Александар… »
Милан Томић: Где год да одете у граду, прича се о дербију, нема калкукација ни 0,0000 посто!

Милан Томић: Где год да одете у граду, прича се о дербију, нема калкукација ни 0,0000 посто!

Хот спорт 02.03.2019
Кошаркаши Црвене звезде дочекују екипу Партизана у утакмици 20. кола АБА ј.т.д. лиге јтд и биће то меч који ће обележити ову рунду такмичења, а игра се у недељу у дворани ‘Александар Николић’ од 18 часова. Пред… »
Томић најављује поход на победу у дербију: Нула одсто шанси за калкулисање

Томић најављује поход на победу у дербију: Нула одсто шанси за калкулисање

Вечерње новости 01.03.2019
Мислим да је боље што је први меч после Купа са Партизаном – каже тренер Црвене звезде. ВЕЋ у првој утакмици после финала Купа Кораћа, Црвена звезда има прилику да утиша ехо изгубљене битке с Партизаном за Жућков… »

Вести дана »