Povezane vesti

Lukin otac na sinovljevom grobu otkrio: Milićev me nije posetio, njegova majka nam 4 godine nije izjavila saučešće! Niko ne…

Lukin otac na sinovljevom grobu otkrio: Milićev me nije posetio, njegova majka nam 4 godine nije izjavila saučešće! Niko ne…

Kurir 02.03.2019
Otac Luke Jovanovića (21), koga je 2014. "kantrimenom" pregazio Marko Milićev, kaže da mu nije jasno zbog čega je on juče tajno izašao iz Zabele. Bojan i Sanja Jovanović, otac i maćeha Luke Jovanovića (21), koji je 2014. godine poginuo na… »
Potresna izjava oca Luke Jovanovića: Milićev je pušten i sad će u kafanu, a ja ću sinu na grob

Potresna izjava oca Luke Jovanovića: Milićev je pušten i sad će u kafanu, a ja ću sinu na grob

Blic 02.03.2019
Posle četiri i po godine iza rešetaka, Marko Milićev, koji je usmrtio Luku Jovanovića (21) u julu 2014. u Beogradu, juče je pušten na slobodu iz zatvora. Otac preminulog mladića, Bojan Jovanović, zgrožen je Milićevim izlaskom s robije. Posle… »
Milićev na slobodi, sumnja u presudu ostaje

Milićev na slobodi, sumnja u presudu ostaje

Politika 02.03.2019
Bojan Jovanović, čiji je sin Luka preminuo posle saobraćajne nesreće na Brankovom mostu 2014. godine smatra da su mnoga pitanja još bez odgovora. Marko Milićev, koji je 25. juna 2014. godine vozeći automobil „mini kantrimen” na Brankovom mostu… »

Vesti dana »