Povezane vesti

Terao je da jede izmet, burgijom je bušio po telu, golu je vukao kroz grad... Žena iz Sremske Kamenice do detalja opisala…

Terao je da jede izmet, burgijom je bušio po telu, golu je vukao kroz grad... Žena iz Sremske Kamenice do detalja opisala…

Kurir 03.03.2019
B.Č. (39) iz Sremske Kamenice tvrdi da ju je 2016. u vikendici kod Fruške gore tadašnji muž tukao, maltretirao, a na kraju i silovao, da bi potom to isto dozvolo i njihovom kumu i njegovom prijatelju. Ona je još pre dve godine ceo slučaj prijavila… »
Potresna ispovest oca žene iz Sremske Kamenice koju su silovali muž, kum i prijatelj: Moja ćerka krišom plače, a unuk nam…

Potresna ispovest oca žene iz Sremske Kamenice koju su silovali muž, kum i prijatelj: Moja ćerka krišom plače, a unuk nam…

Kurir 03.03.2019
Slučaj stravičnog iživljavanja nad B. Č. (39) iz Sremske Kamenice koji je šokirao 2016. godine Srbiju, još nije dobio epilog pred sudom. Žena je još u novembru 2016. prijavila policiji da su je muž, kum i prijatelj tukli i silovali pred… »
Žena koju su silovali muž, kum i prijatelj tvrdi: "Suprug mi je burgijom bušio po nogama, stavljao mi ljute paprike u nos…

Žena koju su silovali muž, kum i prijatelj tvrdi: "Suprug mi je burgijom bušio po nogama, stavljao mi ljute paprike u nos…

Blic 02.03.2019
B. Č. (39), nesrećna žena iz Sremske Kamenice koja je još pre dve godine prijavila policiji da ju je tadašnji muž tukao, silovao, a potom pustio da je siluju i njihov kum i njegov prijatelj u vikedici kod Fruške gore 2016. godine, u ispovesti za… »

Vesti dana »