Povezane vesti
Dinar jača u ponedeljak
Radio 021 03.03.2019
Dinar će u ponedeljak, 4. marta, biti jači prema evru za 0,1 odsto nego u petak i zvanični srednji kurs iznosiće 118,06 dinara za evro, objavila je Narodna banka Srbije. Dinar će prema evru biti jači za 0,3 odsto nego pre mesec dana i za 0,1 posto jači… »
Evro sutra 118,06 dinara
Novi magazin 03.03.2019
Dinar će sutra ojačati za 0,1 odsto u odnosu na evro i zvanični srednji kurs biće 118,0634 dinara za jedan evro, objavila je Narodna banka Srbije (NBS). U odnosu na evro, dinar će imati istu vrednost kao pre godinu dana, za 0,3 odsto će biti jači nego… »
Vesti dana »
Đedović: NIS ima rekordne količine sirove nafte, osigurano 350.000 tona do 1. jula
Sputnik pre 24 minutajoš 67 povezanih
Treći dan male mature – objavljena rešenja testova iz izabranih predmeta
RTS pre 20 minutajoš 53 povezane
Skupština ponovo o „Mrdićevim zakonima“ posle mišljenja Venecijanske komisije: Kako možete da glasate dva puta za potpuno različite zakone?
Danas pre 30 minutajoš 30 povezanih
Sedmi dan Mundijala - Hrvatska i Engleska u prvom planu, mnogo zicera za favorite
RTS pre 55 minutajoš 106 povezanih
Žreb za Ligu konferencija: Partizan odlično prošao, Železničar i eventualno Vojvodina naleteli na „nagazne mine“
Danas pre 20 minutajoš 60 povezanih


