Povezane vesti
Prema prvim rezultatima izbora u Estoniji najviše glasova opoziciji
N1 Info 03.03.2019
Prema prvim, delimičnim rezultatima parlamentarnih izbora u Estoniji najviše glasova osvojila je vodeća opoziciona stranka desnog centra, dok su na drugom mestu krajnje desni populisti, ispred vladajuće partije levog centra. Na osnovu podataka sa 122 od… »
Izbori u Estoniji, 26 odsto glasalo putem interneta
Večernje novosti 03.03.2019
U Estoniji se danas održavaju parlamentani izbori, gde će se suočiti centrističko-desničarska Partija reformi i levičarska Centristička partija. U Estoniji se danas održavaju parlamentani izbori, gde će se suočiti centrističko-desničarska Partija reformi… »
Počeli parlamentarni izbori u Estoniji
Novi magazin 03.03.2019
Estonci danas glasaju na parlamentarnim izborima na kojima se očekuje duel Partije centra premijera Jurija Ratasa i opozicione Reformske partije, ali i napredak populista. Obe najveće partije žele da ostvare dovoljnu distancu od ekstremno desničarske… »
Vesti dana »

Đurica (Evropski pokret u Srbiji): Teme u govoru predsednice EK ključne za EU, Srbija je kap u moru
Danas pre 1 satjoš 2 povezane

Zaustavljena isporuka gasa u nekoliko beogradskih naselja nakon oštećenja gasovoda na Trošarini
Danas pre 4 satijoš 1 povezana