Povezane vesti
Željko Veselinović ponovo izabran za predsednika sindikata "Sloga"
N1 Info 03.03.2019
Delegati 4. kongresa Udruženih Sindikata Srbije "Sloga" izglasali su u subotu uveče da sindikatom u petogodišnjem mandatu i dalje rukovodi dosadašnji predsednik Željko Veselinović. Veselinović se posle javnog glasanja zahvalio delegatima kongresa… »
Željko Veselinović i dalje na čelu Udruženih sindikata Srbije Sloga
Danas 02.03.2019
Udruženi Sindikati Srbije „Sloga“ saopštili su da su večeras odlučili da sindikatom u petogodišnjem mandatu i dalje rukovodi dosadašnji predsednik Željko Veselinović. Veselinović je nakon javnog glasanja zahvalio delegatima četvrtog kongresa… »
Vesti dana »
![Grupe studenata iz Niša i Beograda idu ka Kragujevcu: Javni čas ispred Ministarstva prosvete, glumci u šetnji gradom (foto)](https://nstatic.net/256/38957256jhxwsh.jpg)
Grupe studenata iz Niša i Beograda idu ka Kragujevcu: Javni čas ispred Ministarstva prosvete, glumci u šetnji gradom (foto)
Blic pre 1 satjoš 27 povezanih
![BLOG Studenti iz Beograda i Niša na putu ka Kragujevcu, pozorišni umetnici, građani i studenti u protestnoj šetnji…](https://nstatic.net/454/38956454oohivd.jpg)
BLOG Studenti iz Beograda i Niša na putu ka Kragujevcu, pozorišni umetnici, građani i studenti u protestnoj šetnji, uzvikuju „Svi nas ulice“
N1 Info pre 4 minutajoš 32 povezane
![Đak aktivirao biber-sprej u toaletu škole u Kraljevu: Četiri učenika u bolnici](https://nstatic.net/825/38958825fcwcpx.jpg)
Đak aktivirao biber-sprej u toaletu škole u Kraljevu: Četiri učenika u bolnici
N1 Info pre 39 minutajoš 24 povezane
![Hamas odgovorio na Trumpov ultimatum: Jezik prijetnji nema nikakvu vrijednost](https://nstatic.net/img/logo/s/al-jazeera.png)
Hamas odgovorio na Trumpov ultimatum: Jezik prijetnji nema nikakvu vrijednost
Al Jazeera pre 4 minutajoš 39 povezanih
!["Ukrajina bi jednog dana mogla da bude ruska, želimo svoj novac nazad": Šok izjava Trampa, poslao poruku Kijevu](https://nstatic.net/372/38958372ilhyhq.jpg)
"Ukrajina bi jednog dana mogla da bude ruska, želimo svoj novac nazad": Šok izjava Trampa, poslao poruku Kijevu
Mondo pre 2 satajoš 18 povezanih