Povezane vesti
Najskuplje prodata nekretnina u Crnoj Gori u ovoj deceniji: Kupac iskeširao 10 miliona evra, evo detalja
Telegraf 03.03.2019
Najskuplje prodati stan u turistickom naselju Luštica Bay je penthaus koji je prodat za 1,27 miliona evra. Najskuplje prodata vila u Crnoj Gori u poslednjih nekoliko godina nalazi se u tivatskoj opštini i prodata je za deset miliona evra, saopštio je… »
Crnogorci prodali najskuplju vilu: Tivatska nekretnina otišla za 10 miliona evra, a kažu da će ih biti još
Kurir 03.03.2019
Najskuplje prodata vila u Crnoj Gori u poslednjih nekoliko godina nalazi se u tivatskoj opštini i prodata je za deset miliona evra, saopštio je izvršni direktor uticajnog portala za luksuzne nekretnine Niko Laković. On je naveo da se pojedine vile i… »
Crna Gora: Kupci luksuznih vila najčešće iz Srbije
Mondo 03.03.2019
Najskuplje prodata vila u Crnoj Gori u poslednjih nekoliko godina nalazi se u tivatskoj opštini i prodata je za deset miliona evra! To je za Pobjedu potvrdio izvršni direktor portala za luksuzne nekretnine Nekretnina.me Niko Laković koji je naveo i da se… »
Vesti dana »
Kristijano Ronaldo se gušio u suzama: Ovako je završen njegov san o Svetskom prvenstvu
Mondo pre 4 satijoš 9 povezanih
Srbina iznenadila odluka Vimbldona! Ovome se Novak Đoković nije nadao!
Večernje novosti pre 2 satajoš 8 povezanih
Gud baj Amerika! Ne pomažu ni Tramp ni FIFA: Belgijanci u najkontroverznijem meču na Mundijalu pokazali crveni karton domaćinu
Kurir pre 26 minutajoš 6 povezanih





