Povezane vesti
Preminula Divna Karleuša
Dnevnik 03.03.2019
Divna Karleuša, majka Jelene Karleuše, preminula je danas oko 12.30, u svom domu, posle duge i teške bolesti, prenose mediji. Divna je nekada bila veoma poznata voditeljka radio programa čuvenog "Radio Beograda" i novinarka. Bila je udata za… »
Biografija Divne Karleuše
Večernje novosti 03.03.2019
Divna Karleuša je rođena 25.januara 1958.godine u Sloveniji u mestu Ptuj. Ona je bila radijska voditeljka i najslušaniji glas Radio Beograda. Divna Karleuša je rođena 25.januara 1958.godine u Sloveniji u mestu Ptuj. Ona je bila radijska voditeljka i… »
Poznata novinarka i voditeljka preminula u svom stanu: Divna Karleuša bavila se 3 decenije javnim poslom!
Kurir 03.03.2019
Divna Karleuša preminula je u svom stanu u 61.godini života. Čuvena novinarka "Radio Beograda" nekada je bila veoma poznata kao radio voditeljka, pa se posle 33 godina rada povukla iz novinarskog posla. Međutim, i dalje je bila u medijima, ali kao… »
Vesti dana »

Nebo sprema iznenađenje Posle oblačnog, ali toplog dana, dolaze oluje i grmljavina
Dnevnik pre 4 satijoš 12 povezanih

Koncentracija ambrozije je na istorijskom maksimumu: Srpski lekari daju savete kako da ublažite simptome alergije
City magazine pre 1 satjoš 10 povezanih

Generacija z zapalila nepal i oterala premijera sa vlasti: Pljušte ostavke u južnoazijskoj državi posle nasilnih protesta
Večernje novosti pre 40 minutajoš 30 povezanih

Evroposlanici EPP: Srbija zaslužuje bolje od trenutne situacije, rasprava o SNS unutar partije narednih dana
Nova pre 2 satajoš 5 povezanih

Srbija-Engleska: Brodolom i incidenti na tribinama - u fotografijama
BBC News pre 45 minutajoš 58 povezanih