Povezane vesti

Divna Karleuša biće sahranjena u sredu na Novom Bežanijskom groblju u Beogradu

Divna Karleuša biće sahranjena u sredu na Novom Bežanijskom groblju u Beogradu

Telegraf 04.03.2019
Majka Jelene Karleuše preminula je juče oko 12:30 časova u svom stanu, nakon duge borbe sa kancerom pluća. Divna Karleuša izgubila je bitku sa opakom bolešću i preminula juče 3. marta 2019. godine u 61. godini. Divna će biti sahranjena 6. marta… »
"Zvezde Granda" nastavljaju da se snimaju sutra, evo koja pevačica je u planu da zameni Karleušu u žiriju (foto)

"Zvezde Granda" nastavljaju da se snimaju sutra, evo koja pevačica je u planu da zameni Karleušu u žiriju (foto)

Telegraf 04.03.2019
Jelena Karleuša neće biti u žiriju zbog smrti majke Divne Karleuše. Nove emisije " Zvezde Granda" nastavljaju da se snimaju sutra, 05. marta. U žiriju neće biti Jelene Karleuše, budući da joj je preminula majka Divna Karleuša. Prema nezvaničnim… »
Jelena zbog smrti majke Divne otkazala sve nastupe

Jelena zbog smrti majke Divne otkazala sve nastupe

Telegraf 04.03.2019
Divna Karleuša, majka Jelene Karleuše, preminula je nakon borbe sa opakom bolešću. Divna Karleuša preminula je u 61. godini nakon borbe sa opakom bolešću. Zbog smrti svoje majke Jelene Karleuša je otkazala sve svoje nastupe. Takođe, snimanje… »
Bile su u lošim odnosima, a sada je Kija javno izjavila saučešće Jeleni Karleuši (foto)

Bile su u lošim odnosima, a sada je Kija javno izjavila saučešće Jeleni Karleuši (foto)

Telegraf 04.03.2019
Kija se oglasila povodom smrti Divne Karleuše. Divna Karleuša izgubila je bitku sa opakom bolešću i preminula juče 3. marta. Tim povodom oglasile su se mnoge poznate ličnosti i uputilo iskreno saučešće porodici, a među njima bila je i Kija… »
"Odmori se, draga moja..." Dragana Mirković se oglasila nakon vesti da je preminula Divna Karleuša (foto)

"Odmori se, draga moja..." Dragana Mirković se oglasila nakon vesti da je preminula Divna Karleuša (foto)

Telegraf 04.03.2019
- Moje iskreno saučešće dragoj Jeleni i celoj porodici - poručila je Dragana. Pevačica Dragana Mirković oglasila se povodom smrti Divne Karleuše, koja je preminula juče, 3. marta nakon što je izgubila bitku sa opakom bolešću. Dragana se… »
Komšije Divne Karleuše u šoku nakon saznanja da je bivša voditeljka preminula

Komšije Divne Karleuše u šoku nakon saznanja da je bivša voditeljka preminula

Telegraf 04.03.2019
Komšije su o Divni imale samo reči hvale. Bivša radijska voditeljka Divna Karleuša preminula je u nedelju, 3. marta 2019. godine, u 61. godini, a ova vest snažno je pogodila mnoge ljude koji su je voleli. Među njima je i Divnina komšinica Jagoda… »
Poslednje fotografije Divne Karleuše: Bila je nasmejana i vedra u zagrljaju najdražih, ali vidno smršala (foto)

Poslednje fotografije Divne Karleuše: Bila je nasmejana i vedra u zagrljaju najdražih, ali vidno smršala (foto)

Telegraf 04.03.2019
Najveću podršku tokom teške borbe Divni su pružale ćerka Jelena, ali i mlađa sestra Danijela. Majka Jelene Karleuše, bivša radio-voditeljka Divna Karleuša u nedelju, 3. marta, izgubila je bitku sa opakom bolešću, u 61. godini života. Najveću… »
"Jedva sam se oporavila posle Šabanove smrti, koji đavo više..." Vesna Zmijanac drhtavim glasom jedva progovorila o Divni…

"Jedva sam se oporavila posle Šabanove smrti, koji đavo više..." Vesna Zmijanac drhtavim glasom jedva progovorila o Divni…

Telegraf 04.03.2019
- Onako, baš sam razočarana i tužna, žao mi je i Jelene i Divne i prosto ne mogu da verujem kako život može da razapne toliko baš... rekla je Vesna za Telegraf. Divna Karleuša izgubila je bitku sa opakom bolešću i preminula juče 3. marta 2019… »
Marija Šerifović: Saučešće porodici Karleuša, ja ružne vesti više ne mogu

Marija Šerifović: Saučešće porodici Karleuša, ja ružne vesti više ne mogu

Blic 03.03.2019
Majka Jelene Karleruše, Divna Karleuša, preminula je danas nakon borbe sa teškom i opakom bolešću. Brojne ličnosti iz javnog života oglasile su se povodom tužne vesti, a među njima je i Marija Šerifović. Marija Šerifović je na svom Tviter… »

Vesti dana »