Povezane vesti

"Ti zaslužuješ samo da te: Ponižavaju!" Brutalno izvređao Lunu Đogani pred svima, a onda usledila pretnja

"Ti zaslužuješ samo da te: Ponižavaju!" Brutalno izvređao Lunu Đogani pred svima, a onda usledila pretnja

Blic 05.03.2019
Toma Panić i Marko Miljković bili su dobri prijatelji u rijalitiju, međutim njihovo druženje je pre nekoliko dana prekinuto, a Toma je sada u negativnom kontekstu komentarisao Miljkovićevu vezu sa Lunom Đogani. Marko Miljković i Toma su se… »
Toma napao Lunu na užasan način: TI SI SAMO ZA JEB**E!

Toma napao Lunu na užasan način: TI SI SAMO ZA JEB**E!

Svet & Skandal 05.03.2019
Sinoć u Zadruzi desio se pravi skandal! Naime, prvo je Savo Perović pričao o tome šta misli o vezi između Lune Đogani i Marka Miljkovića, a zatim se u celu priču umešao Toma Panić. Toma nije imao dlake na jeziku i osuo je paljbu po zaljubljenom… »
Ti si samo da te j*bu i ponižavaju! Ponizio Lunu pred celom nacijom, a Đoganijeva mu žestoko zapretila: Naj*baćeš!

Ti si samo da te j*bu i ponižavaju! Ponizio Lunu pred celom nacijom, a Đoganijeva mu žestoko zapretila: Naj*baćeš!

Kurir 05.03.2019
Toma Panić žestoko je komentarisao par Marko-Luna, pa je uvredio Đoganijevu, koja mu nije ostala dužna. "Moje mišljenje nisi nikad ni cenio! Prvo si me vređao, sad mi govoriš da se ja j*bem. Ponašaš se kao devojke iz fioke, koje je on stavio… »

Vesti dana »