Povezane vesti

Lalatović o omalovažavanju iz Humske: I hoćemo da budemo Obilići! To je viteški...

Lalatović o omalovažavanju iz Humske: I hoćemo da budemo Obilići! To je viteški...

Mozzart sport 05.03.2019
„Stojković i Rikardo godišnje zarađuju koliko iznosi ceo budžet Radničkog, a mi njima bežimo osam bodova“, kaže strateg Nišlija. Nikad ovako nije bilo. Da Radnički veže sedam pobeda, da razdvoji večite, da maltene kao favorit stiže u… »
Mirković: Čuo sam se sa Savićem, kaže da je možda malo preterao

Mirković: Čuo sam se sa Savićem, kaže da je možda malo preterao

N1 Info 05.03.2019
Trener Partizana Zoran Mirković izuzetno ceni Radnički, ali veruje da njegova ekipa u sredu može zabeleži pobedu i smanji zaostatak za drugoplasiranim timom iz Niša. Crno-beli su proteklog vikenda odigrali nerešeno sa Crvenom zvezdom. "Svaka… »
Nenad lalatović: Nismo Zvezdina filijala, sutra ćemo biti Obilići i viteški igrati protiv Partizana (video)

Nenad lalatović: Nismo Zvezdina filijala, sutra ćemo biti Obilići i viteški igrati protiv Partizana (video)

Hot sport 05.03.2019
U derbiju 25. kola fudbalske Superlige Srbije Radički u sredu gostujePartizanu. Nišlije su u sjajnoj formi u seriji su od 7 pobeda u ligi i nalaze se na drugom mestu na tabeli sa 59 bodova. Partizan je treći sa osam bodova manje. Radnički je u subotu… »
Radnički dolazi po bodove u humsku: Lalatović: Ne kažnjavajte Batu!

Radnički dolazi po bodove u humsku: Lalatović: Ne kažnjavajte Batu!

Večernje novosti 05.03.2019
Bata ništa nije uradio u derbiju da bi bio kažnjen. Možda je nekog odgurnuo, ali bilo bi nepravedno da ga kazne. Apelujem na FSS i disciplinca Žarka Stevanovića kome sam lično trn u oku da ne kazne Batu, kaže Lalatović. RADNIČKI iz Niša je… »
"Ne sviđa mi se šta pričaju na Partizanovoj televiziji, nismo drugi tim Zvezde"

"Ne sviđa mi se šta pričaju na Partizanovoj televiziji, nismo drugi tim Zvezde"

N1 Info 05.03.2019
Trener Radničkog iz Niša Nenad Lalatović ne boji se Partizana i najavljuje da će njegova ekipa u sredu u Humskoj pokušati da ostvari osmi uzastopni trijumf i poveća prednost u odnosu na trećeplasirane crno-bele. Nekadašnji strateg Crvene zvezde… »
Mirković pred Radnički: Ne bi smelo da bude kiksa

Mirković pred Radnički: Ne bi smelo da bude kiksa

Mondo 05.03.2019
Partizanov šef struke rekao je šta misli o izjavama Nenada Lalatovića, da je Radnički "najbolji u zemlji posle Crvene zvezde". Veruje da će njegov tim posle "večitog" derbija smoći snage za dobar meč i protiv Nišlija. Derbi je arhiviran, na redu… »
Partizanova filijala u sve težoj situaciji, od ovih imena se očekuje mnogo više!

Partizanova filijala u sve težoj situaciji, od ovih imena se očekuje mnogo više!

Sportske.net 05.03.2019
Očekivao se preporod u drugom delu sezone, ali... Ekipa Teleoptika sve dublje tone na tabeli Prve lige Srbije. U prva dva prolećna kola, Partizanova filijala je doživela dva poraza (od Žarkova u gostima 2:1 i od TSC-a na svom terenu 4:0), pa je tako… »
Mirković: Ne bih se složio sa Lalatovićem, mi smo konkurentniji!

Mirković: Ne bih se složio sa Lalatovićem, mi smo konkurentniji!

Sportski žurnal 05.03.2019
Trener Partizana dodaje da ga raduje što je Radnički ozbiljan konkurent Partizanu i Crvenoj zvezdi i da bi voleo da i drugi se pridruže. Trener fudbalera Partizana Zoran Mirković rekao je danas da je već zaboravio buran večiti derbi i da, bez obzira… »
Partizan se sprema za Radnički, Bata ima odgovor koja ekipa je bolja

Partizan se sprema za Radnički, Bata ima odgovor koja ekipa je bolja

Sportske.net 05.03.2019
Crno-beli se oporavljaju od derbija pred utakmicu koja je takmičarski možda i važnija. Vremena za predugačko razmišljanje nema, "večiti" derbi se još nije ni "ohladio", a Partizan sutra dočekuje svog najbližeg rivala, niški Radnički, za kojim… »

Vesti dana »