Povezane vesti

Dušan nije neki igrač: Zbog Tadića, fudbalska Evropa se smeje jednom čoveku! (foto) (video)

Dušan nije neki igrač: Zbog Tadića, fudbalska Evropa se smeje jednom čoveku! (foto) (video)

Telegraf 06.03.2019
Svi u Sautemptonu se gorko kaju što su poslušali savet svog bivšeg menadžera. Posle velike pobede Ajaksa u Madridu od 4:1 i blistave partije Dušana Tadića, glavni predmet sprdnje i podsmeha navijača i poznavaoca fudbala je Velšanin Mark Hjuz… »
Navijači u Srbiji tuku igrače, a treneri traže da se biješ! Moji vršnjaci su se opijali, a ja sam trenirao i išao u…

Navijači u Srbiji tuku igrače, a treneri traže da se biješ! Moji vršnjaci su se opijali, a ja sam trenirao i išao u…

Telegraf 06.03.2019
Santjago Bernabeu se poklonio Srbinu posle maestralne partije koja će se prepričavati dugo. Dušan Tadić je igrač o kome bruji čitava Evropa. On je odigrao savršen meč protiv Real Madrida na Santjago Bernabeu i doneo je Ajaksu pobedu od 4:1 i… »
Ceo svet se pita koji je Tadićev naredni klub: Agent otkrio koji velikani se interesuju za Srbina, ali evo šta Dušan kaže…

Ceo svet se pita koji je Tadićev naredni klub: Agent otkrio koji velikani se interesuju za Srbina, ali evo šta Dušan kaže…

Telegraf 06.03.2019
Posle magije na Bernabeu, mnogi smatraju da je kadar za najveće klubove Evrope. Malo ko se u istoriji fudbala tako poigravao sa Real Madridom, kao što je to u utorak uvele uradio Dušan Tadić, koji je sa Ajaksom izbacio kraljevski klub posle pobede od… »
Real nema razloga za paniku, vreme je za novu eru!

Real nema razloga za paniku, vreme je za novu eru!

Telegraf 06.03.2019
Legendarni fudbaler Reala Emilio Butragenjo izjavio je da slavni madridski klub ne sme ne sme da paniči posle eliminacije od Ajaksa (4:1) iz Lige šampiona. Real Madrid u revanšu osmine finala LŠ na "Santijago Bernabeu" doživeo je šokantan poraz od… »
Od nepoželjnog "licemera" koji je razočarao Ćurčića i Miloševića, do ponosa reprezentacije: Kako su Tadića pljuvali u…

Od nepoželjnog "licemera" koji je razočarao Ćurčića i Miloševića, do ponosa reprezentacije: Kako su Tadića pljuvali u…

Telegraf 06.03.2019
Dajte Tadiću slobodu i videćete koliko vredi - Svako ko je pokušao da ograniči srpskog internacionalca, loše se proveo. Nekada se život promeni u jednom danu, a nekada je dovoljno i nekoliko blistavih trenutaka u kojima se fudbalska magija pretvori… »
Ubio nas je Tadićev gol, sezona za Real je završena: Srbin zaključao Santjago Bernabeu!

Ubio nas je Tadićev gol, sezona za Real je završena: Srbin zaključao Santjago Bernabeu!

Telegraf 06.03.2019
Karvahal smatra da je Tadićeva partija protiv Reala odlučila celu sezonu Madriđana. Defanzivac Real Madrida Dani Karvahal izjavio je da je gol Dušana Tadića prelomio meč u Madridu (1:4) i odveo Ajaks u četvrtfinale Lige šampiona. Srpski… »
Tadić je 9. igrač u istoriji koji je dobio 10 od Lekipa! Srbin uspeo ono što nisu Ronaldo, Ronaldinjo, Maradona... (foto)

Tadić je 9. igrač u istoriji koji je dobio 10 od Lekipa! Srbin uspeo ono što nisu Ronaldo, Ronaldinjo, Maradona... (foto)

Telegraf 06.03.2019
Dušan je oduševio fudbalski svet. Dušan Tadić je fudbaler o kome priča ceo svet! Posle pokoravanja Santjago Bernabeua, kakvo nije viđeno još od Ronaldinja, Srbin je u pobedi Ajaksa nad Realom od 4:1 u revanšu osmine finala Lige šampiona došao na… »
Magija Tadića na jednom mestu: Ovo su svi driblinzi, asistencije i gol koji su bacili veliki Real Madrid na kolena! (video)

Magija Tadića na jednom mestu: Ovo su svi driblinzi, asistencije i gol koji su bacili veliki Real Madrid na kolena! (video)

Telegraf 06.03.2019
Madriđani nisu znali šta ih je snašlo protiv raspoloženog Tadića i ostalih Kopljanika. Srpski internacionalac Dušan Tadić, prikazao je možda i partiju svoje karijere na Santjago Bernabeu stadionu, na kojem je praktično sam pobedio veliki Real… »
Možda sam previše gledao njegove klipove, pa sam ovako igrao protiv Reala: Šta je to Tadić rekao posle vanserijske partije?

Možda sam previše gledao njegove klipove, pa sam ovako igrao protiv Reala: Šta je to Tadić rekao posle vanserijske partije?

Telegraf 06.03.2019
Srpski vezista na zanimljiv način odgovorio na pitanje vezano za Zidana. S nestrpljenjem su novinari čekali da se Dušan Tadić pojavio u miks zoni i objasni na koji način je razbio Real i odveo Ajaks u četvrtifnale Lige šampiona. Srbin je postigao… »
Pogledajte snimak iz tunela stadiona Reala i urlik Dušana Tadića posle partije karijere (video)

Pogledajte snimak iz tunela stadiona Reala i urlik Dušana Tadića posle partije karijere (video)

Telegraf 06.03.2019
Podsetimo, Srbin je sa golom i dve asistencije izbacio Real iz LŠ. Pre nego što je izašao pred novinare i o tkrio da je možda gledao previše klipova Zinedina Zidana, fudbaler Ajaksa Dušan Tadić imao je urlik olakšanja i radosti po ulasku u… »

Vesti dana »