Povezane vesti
Crna Gora i Britanija potpisale ugovor o izručenju svojih državljana
Al Jazeera 06.03.2019
Ugovor je, prenose mediji, bitan i zato što se u Britaniji nalazi Duško Knežević, koji se u Crnoj Gori tereti za finansijske malverzacije. Potpredsjednik crnogorske vlade Zoran Pažin i britanski ministar za Europu Alan Duncan potpisali su ugovor kojim… »
Moguće izručenje Duška Kneževića Crnoj Gori?
RTV 06.03.2019
PODGORICA - Potpredsednik crnogorske vlade Zoran Pažin i britanski ministar za Evropu Alan Dankan, potpisali su ugovor kojim dve zemlje izražavaju spremnost da jedna drugoj izruče i sopstvene državljane, ukoliko ih druga država potražuje za teška… »
Vesti dana »
Optužnica protiv dva bivša pripadnika Armije BiH zbog ratnog zločina nad Srbima na području Živinica
N1 Info pre 3 satajoš 24 povezane
Radno vreme i dežurstva tokom novogodišnjih i božićnih praznika u Srbiji 2026
Naslovi.ai pre 21 minutajoš 20 povezanih
Hladno i oblačno vreme u Srbiji na poslednji dan 2025. godine sa slabim snegom na planinama i niskim temperaturama na jugoistoku
Naslovi.ai pre 50 minutajoš 25 povezanih




