Povezane vesti
Odžić: U Vojvođanskom frontu uskoro još stranaka i organizacija
Danas 06.03.2019
Predsednik Vojvođanske partije Aleksandar Odžić najavio je danas da će se Vojvođanskom frontu, u kojem je, pored nje i i Liga socijaldemokrata Vojvodine, u narednim sedmicama pridružiti još stranaka i organizacija. „U toku su završni razgovori tehničke… »
Odžić: U Vojvođanskom frontu uskoro još stranaka i organizacija
N1 Info 06.03.2019
Predsednik Vojvođanske partije Aleksandar Odžić najavio je da će se Vojvođanskom frontu, u kojem je, pored nje i i Liga socijaldemokrata Vojvodine, u narednim sedmicama pridružiti još stranaka i organizacija. "U toku su završni razgovori tehničke prirode… »
ODŽIĆ: "Vojvođanski front" uskoro jači za još nekoliko stranaka i organizacija
Moj Novi Sad 06.03.2019
Nakon potpisivanja sporazuma o saradnji između LSV i VP, koji je ujedno ozvaničio i proces ukrupnjavanja vojvođanske političke scene u jedan Vojvođanski front, u toku su razgovori sa još nekoliko vojvođanskih stranaka i organizacija koje će se u narednom… »
Vesti dana »

Posle gotovo 10 meseci Okončana blokada zgrade Rektorata u Kragujevcu studenti se osećaju nebezbedno nakon ulaska policije
Dnevnik pre 1 satjoš 41 povezana

Srbija opredeljena za evropski put: Vučić u Njujorku sa Kajom Kalas i Guterešom
Sputnik pre 2 satajoš 24 povezane

"Kada se to desi, odmah ću tražiti izbore i dati signal parlamentu": Zelenski najavio povlačenje sa vlasti, otkrio plan
Mondo pre 7 satijoš 29 povezanih

„Spavaću u zatvoru, ali uzdignute glave” Bivši predsednik Francuske Sarkozi teško primio sudsku presudu
Dnevnik pre 5 satijoš 52 povezane