Povezane vesti

Lalatović rafalno: Vređajte me, mrzite me, pokazao sam vam ko sam i šta sam

Lalatović rafalno: Vređajte me, mrzite me, pokazao sam vam ko sam i šta sam

Mozzart sport 06.03.2019
Trener Radničkog nije mogao da obuzda emocije posle pobede u Humskoj. Reči su tekle kao rafal iz usta Nenada Lalatovića posle pobede nad Partizanom u Humskoj (1:0). Trijumf nad rivalom za drugo mesto, posle kojeg će utihnuti priče iz tabora… »
Stojković „predviđa“: Biće prvo polufinale Kupa kod nas, revanš na Marakani, pa finale u Nišu da se osvetimo

Stojković „predviđa“: Biće prvo polufinale Kupa kod nas, revanš na Marakani, pa finale u Nišu da se osvetimo

Mozzart sport 06.03.2019
Golman Partizana sto odsto siguran kakva će biti završnica Kupa Srbije. Revanširaćemo se „ovima“ u finalu Kupa u Nišu, poručio je Vladimir Stojković posle poraza od Radničkog u Humskoj (1:0). Golman crno-belih je bez trunke rezerve, sto odsto… »
Radnički pokorio Humsku, najbolji strelac lige Haskić presudio Partizanu

Radnički pokorio Humsku, najbolji strelac lige Haskić presudio Partizanu

Sportski žurnal 06.03.2019
Na stadionu u Humskoj vodila se bitka za kotu dva pred start plej-ofa, Nišlije izašle kao pobednici. Partizan – Radnički (Niš) 0:1 (0:1) Beograd - Stadion: Partizana. Gledalaca: 6.500. Sudija: Srđan Jovanović. Pomoćnici: Milovan Ristić i Dalibor… »
Mirković: Plašili smo se ovog meča, kao da nismo mogli da ubacimo u brzinu više

Mirković: Plašili smo se ovog meča, kao da nismo mogli da ubacimo u brzinu više

Sportski žurnal 06.03.2019
Partizan je na svom stadionu poražen od Radničkog (0:1) golom najboljeg strelca lige Nermina Haskića. Trener Partizana Zoran Mirković staloženo je primio poraz od Nišlija (0:1) na terenu u Humskoj: - Čestitke Radničkom na trijumfu, ispostavilo se… »
Lalatovićev "katanaćo" i ubojiti Haskić za prvi poraz Mirkovića (VIDEO)

Lalatovićev "katanaćo" i ubojiti Haskić za prvi poraz Mirkovića (VIDEO)

Vesti online 06.03.2019
Derbi kola između Partizana i Radnićkog iz Niša pripao je gostima sa 1:0. PARTIZAN: Stojković – N. R. Miletić, Valijente, Pavlović, N. G. Miletić – Šćekić, Kosović, Tošić (od 46. Pantić), Đerlek (od 72. Georgijević) – Nikolić… »
Lalatović: Da neki drugi trener postiže ovakve rezultate, njega bi pravili od zlata… Vređaju me, ali sve ću da izdržim…

Lalatović: Da neki drugi trener postiže ovakve rezultate, njega bi pravili od zlata… Vređaju me, ali sve ću da izdržim…

Sportski žurnal 06.03.2019
Radnički se učvrstio na drugom mestu posle pobede nad konkurentom Partizanom u Humskoj golom Nermina Haskića. Trener Nišlije Nenad Lalatović ushićeno je pričao posle trijumfa Radničkog nad Partizanom (1:0) na stadionu u Humskoj golom najboljeg… »
Stojković: Revanširaćemo im se u finalu Kupa!

Stojković: Revanširaćemo im se u finalu Kupa!

Mondo 06.03.2019
"Kako to ide kod nas ide, prva kod nas, na Marakani revanš, i onda finale u Nišu", rekao je golman Partizana posle poraza od Radničkog. Partizan je u "debelom" zaostatku za Radničkim! Nišlije su pobedom u Humskoj (1:0) potvrdile drugu poziciju na… »
Kraj: Partizan-Radnički Niš 0:1

Kraj: Partizan-Radnički Niš 0:1

Večernje novosti 06.03.2019
Ekipa Nenada Lalatovića u Humskoj savladala Partizan u 25. kolu Superlige. Haskić strelac. Derbi 25. kola Superlige je pripao Radničkom iz Niša. Ekipa Nenada Lalatovića je u Humskoj savladala Partizan - 0:1 (0:1). Strelac gola, vrednog tri boda, bio… »
"Parni Valjak" u nižem stepenu prenosa

"Parni Valjak" u nižem stepenu prenosa

Sportske.net 06.03.2019
Nije zamerio ništa Zoran Mirković svojim izabranicima nakon poraza od Radničkog, a evo kako je analizirao viđeno na terenu. Strateg Partizana Zoran Mirković doživeo je večeras prvi prvenstveni poraz sa crno-belima. Radnički je u derbiju 25. kola… »
Lalatović prvi pobedio Batu: Radnički zakucao 2. mesto!

Lalatović prvi pobedio Batu: Radnički zakucao 2. mesto!

Mondo 06.03.2019
Radnički igra sezonu iz snova pošto je nakon "čekiranja" najdužeg niza pobeda u istoriji kluba, samo četiri dana kasnije savladao i Partizan u Humskoj. I pobegao im na čak 11 bodova razlike! Partizan je ostao neporažen u duelu sa Crvenom zvezdom… »
SL - Radnički otpisao Partizan iz trke za titulu!

SL - Radnički otpisao Partizan iz trke za titulu!

Sportske.net 06.03.2019
Derbi susret 25. kola Super lige Srbije na stadionu u Humskoj završen je pobedom Radničkog čime je Partizan praktično eliminisan iz trke za šampionsku titulu. Ostalo je još pet kola do kraja regularnog dela šampionata, a zatim još sedam do kraja… »
Partizan bez prava na grešku

Partizan bez prava na grešku

Politika 06.03.2019
U Humskoj puna mobilizacija pred susret sa Radničkim (18 časova), trener „crno-belih” veruje da njegova ekipa ima snage za novi podvig. Posle teškog ispita u derbiju, pred Partizanom je još jedan važan test u šampionatu. Obavezujuće pitanje za… »
Kako bez suspendovanih? Ovo je Mirkovićevo rešenje! (SASTAVI)

Kako bez suspendovanih? Ovo je Mirkovićevo rešenje! (SASTAVI)

Sportske.net 06.03.2019
Derbi susret 25. kola Super lige Srbije igra se večeras na stadionu Partizana u Humskoj. Tri dana nakon 159. "večitog derbija" i gostovanja lideru domaćeg prvenstva, fudbalere Partizana očekuje još jedan derbi susret. Tim Zorana Mirkovića večeras… »
Partizan uz veliko pojačanje napada nišlije: Mirković i Lalatović odabrali, prštaće u Humskoj!

Partizan uz veliko pojačanje napada nišlije: Mirković i Lalatović odabrali, prštaće u Humskoj!

Hot sport 06.03.2019
Treneri Zoran Mirković i Nenad Lalatović su doneli odluku koji fudbaleri će istrčati na teren stadiona u Humskoj od 18 časova. Partizanu bi pobeda donela prilazak na minus od pet bodova. Na teren se vraća Zoran Tošić, a Zoran Mirković je odlučio… »
Klinč za drugo mesto

Klinč za drugo mesto

Danas 06.03.2019
U derbiju Superlige Partizan domaćin niškom Radničkom Koliko god joj bio blizu na tabeli, nije realno da Radnički ostavi Crvenu zvezdu bez druge titule u dve sezone, dok je izbijanje Partizana na vrh superligaške kolone u domenu naučne fantastike… »
Novi derbi: Mirković skockao taktiku za rušenje Radničkog!

Novi derbi: Mirković skockao taktiku za rušenje Radničkog!

Hot sport 06.03.2019
U Humskoj se očekuje žestoka borba, a šef stručnog štaba Partizana je pronašao zamene za kažnjenog Sašu Zdjelara i Gorana Zakarića, posto je spreman Zoran Tošić. Derbi je brzo arhiviran pošto Partizan večeras od 18 časova u Humskoj ima još… »

Vesti dana »