Povezane vesti
Potvrđena optužnica protiv Tonija Cetinskog
Danas 06.03.2019
Opštinski sud u Puli potvrdio je danas optužnicu protiv Tonija Cetinskog, popularnog hrvatskog pevača zbog izazivanja saobraćajne nesreće sa smrtnom posledicom. Optužnica protiv Cetinskog podignuta je početkom godine, prenose hrvatski mediji… »
Potvrđena optužnica: Cetinskom preti 8 godina robije
Tračara 06.03.2019
Opštinsko državno tužilaštvo podiglo je optužnicu protiv Tonija Cetinskog, a ista je i potvrđena. Saobraćajna nesreća u Rovinju 2017. godine u kojoj je stradao pešak, pored traume, pevaču će prouzrokovati i zatvor u slučaju da se dokaže da je… »
Hrvatski mediji: Cetinskom preti osam godina zatvora?
Mondo 06.03.2019
Potvrđena optužnica protiv Tonija Cetinskog. Nakon što je u januaru protiv pevača Tonija Cetinskog podneta optužnica zbog izazivanja saobraćajne nesreće sa smrtnom posledicom, pulski Opštinski sud danas je potvrdio optužnicu. Cetinski je 2017… »
Vesti dana »

"Lopta je sada u ruskom polju": Starmer pozdravio rezultate razgovora SAD i Ukrajine u Saudijskoj Arabiji
Blic pre 4 satijoš 6 povezanih

Sagovornici Danasa o povređenom policajcu: Obmanjivanje javnosti, stvaranje panike i izazivanje nasilja
Danas pre 7 satijoš 1 povezana