Povezane vesti
Ambasador Nemačke proteran iz Venecuele zbog dočeka Gvaida
N1 Info 06.03.2019
Nemački ambasador u Venecueli Daniel Kriner proglašen je nepoželjnom osobom (personna non grata) i zamoljen je da napusti zemlju u roku od 48 sati, saopštilo je danas Ministarstvo inostranih poslova Venecuele. 04.03.2019. Kriner je u ponedeljak zajedno… »
Venecuela kipti: Nemački ambasador proglašen personom non grata
Blic 06.03.2019
Vlasti Venecuele proglasile su nemačkog ambasadora Danijela Krinera personom non grata zbog "uplitanja u unutrašnja pitanja zemlje". Nemački ambasador je prvi evropski diplomata koji će biti proteran iz Venecuele usled eskalacije tenzije i krize na… »
Tenzije i dalje rastu: "Proterujemo ambasadora Nemačke"
Vesti online 06.03.2019
Vlada Venecuele saopštila je da proteruje ambasadora Nemačke Danijela Martina Krinera zbog mešanja u unutrašnje poslove zemlje. Nemačkom ambasadoru Krineru dat je rok od 48 sati da nepusti Venecuelu, prenosi Rojters. "Venecuela smatra neprihvatljivim da… »
Vesti dana »
Zejna otkrila paprenu cifru koju je platila za nastup na RTS: Odmah je spomenula ko joj je pomogao: “10.000 €”
Telegraf pre 1 satjoš 12 povezanih
RHMZ objavio prognozu: Kakvo nas vreme čeka do kraja februara i u martu?
Danas pre 4 satijoš 3 povezane
Grad Zagreb pokreće ustavnu tužbu protiv Vlade Hrvatske zbog dočeka rukometaša
RTS pre 1 satjoš 2 povezane
Iranski ministar: Dogovor sa SAD na dohvat ruke ako se da prioritet diplomatiji
Danas pre 3 satajoš 1 povezana
(Foto) Đurić se sastao sa Rubiom: "Radimo na tome da 2026. bude sjajna godina za odnose Srbije i SAD"
Blic pre 4 satijoš 1 povezana



