Povezane vesti

Iz pritvora pušten prvi čovek grocke: Simonović na slobodi

Iz pritvora pušten prvi čovek grocke: Simonović na slobodi

Večernje novosti 07.03.2019
Protiv Dragoljuba Simonovića se u beogradskom Drugom osnovnom tužilaštvu vodi istraga zbog sumnje da je naložio paljenje kuće Milana Jovanovića, novinara "Žig infa" DRAGOLjUB Simonović, predsednik Opštine Grocka, protiv kojeg se u beogradskom… »
Plašim se da me ne ubije! Trebalo je da suđenje sačeka u pritvoru, ne osećam se bezbedno! Novinar Milan Jovanović oglasio…

Plašim se da me ne ubije! Trebalo je da suđenje sačeka u pritvoru, ne osećam se bezbedno! Novinar Milan Jovanović oglasio…

Kurir 07.03.2019
Osumnjičeni za paljenje kuće novinara portala Žig info Milana Jovanovića uhapšen je krajem januara, a u daljem toku postupka braniće se sa slobode. Dragoljub Simonović je u pritvoru trebalo da dočeka suđenje. Pitanje je dana kada će da… »
UNS traži policijsku zaštitu za novinara i urednika "Žig infa"

UNS traži policijsku zaštitu za novinara i urednika "Žig infa"

Radio 021 07.03.2019
Zbog ukidanja pritvora predsedniku opštine Grocka Dragoljubu Simonoviću, Udruženje novinara Srbije zatražilo je od nadležnih policijsku zaštitu za Milana Jovanovića i Željka Matorčevića, novinara i uerdnika portala "Žig info". UNS je saopštio… »
"Osećam se kao da sam ponovo meta": Novinar kome je zapaljena kuća kaže da je uplašen i zabrinut zbog izlaska Simonovića…

"Osećam se kao da sam ponovo meta": Novinar kome je zapaljena kuća kaže da je uplašen i zabrinut zbog izlaska Simonovića…

Blic 07.03.2019
Dragoljub Simonović, predsednik Opštine Grocka, osumnjičen da je naložio paljenje kuće novinara "Žig info-a" Milana Jovanovića, pušten je danas iz pritvora na slobodu. On je od danas na slobodi jer su istekli razlozi zbog kojih mu je određen… »
Jovanović posle puštanja Simonovića iz pritvora: Ja sam ponovo uplašen čovek

Jovanović posle puštanja Simonovića iz pritvora: Ja sam ponovo uplašen čovek

N1 Info 07.03.2019
Predsednik opštine Grocka Dragoljub Simonović izašao je iz pritvora, nakon što je sudija za prethodni postupak potpisao rešenje o ukidanju pritvora, jer smatra da je saslušanjem svih svedoka u postupku prestala potreba da Simonović ostane u… »
Organizatori protesta: Puštanje iz pritvora Simonovića pretnja svim novinarima

Organizatori protesta: Puštanje iz pritvora Simonovića pretnja svim novinarima

Novi magazin 07.03.2019
Organizatori protesta "Jedan od pet miliona" ocenili su danas da puštanje iz pritvora predsednika opštine Grocka Dragoljuba Simonovića, predstavlja pretnju za novinara Milana Jovanovića, ali i svakog novinara koji se usudi da se suprotstavi režimu… »
Predsednik opštine na slobodi, novinar u strahu

Predsednik opštine na slobodi, novinar u strahu

Slobodna Evropa 07.03.2019
"Ja se ni malo ne osećam bezbedno, očekujem ponovo napad, da mi se ugrozi život, stambeni objekat i moja porodica", kaže za Radio Slobodna Evropa (RSE) novinar portala Žig.info Milan Jovanović nakon što je predsednik beogradske opštine Grocka… »
Predsednik opštine Grocka na slobodi, Jovanović uplašen

Predsednik opštine Grocka na slobodi, Jovanović uplašen

RTV 07.03.2019
BEOGRAD - Predsednik opštine Grocka Dragoljub Simonović, uhapšen pod sumnjom da je naložio paljenje kuće novinara portala Žig info Milana Jovanović, pušten je danas pre podne iz pritvora, a po izlasku iz Okružnog zatvora izbegao je da odgovara na… »
UNS traži policijsku zaštitu za novinara i urednika "Žig infa"

UNS traži policijsku zaštitu za novinara i urednika "Žig infa"

RTS 07.03.2019
Zbog ukidanja pritvora predsedniku opštine Grocka Dragoljubu Simonoviću, Udruženje novinara Srbije zatražilo je od nadležnih policijsku zaštitu za Milana Jovanovića i Željka Matorčevića, novinara i uerdnika portala "Žig info". UNS je saopštio… »
Predsednik opštine Grocka Dragoljub Simonović izašao iz pritvora

Predsednik opštine Grocka Dragoljub Simonović izašao iz pritvora

N1 Info 07.03.2019
Predsednik opštine Grocka Dragoljub Simonović izašao je iz pritvora, nakon što je sudija za prethodni postupak potpisao rešenje o ukidanju pritvora. SImonović je bio u pritvoru od 25. januara kada je uhapšen zbog sumnje da je organizovao paljenje… »
Ukinut pritvor predsedniku opštine Grocka, novinar Jovanović uplašen

Ukinut pritvor predsedniku opštine Grocka, novinar Jovanović uplašen

Novi magazin 07.03.2019
Sudija za prethodni postupak doneo je rešenje o ukidanju pritvora predsedniku opštine Grocka Dragoljubu Simonoviću koji je 25. decembra uhapšen zbog sumnje da je organizovao paljenje kuće novinara portala Žig info Milana Jovanovića, potvrđeno je… »
Ukinut pritvor simonoviću: Predsednik opštine Grocka izašao iz pritvora, brani se sa slobode (foto)

Ukinut pritvor simonoviću: Predsednik opštine Grocka izašao iz pritvora, brani se sa slobode (foto)

Blic 07.03.2019
Dragoljub Simonović, predsednik Opštine Grocka, osumnjičen da je naložio paljenje kuće novinara "Žig info-a" Milana Jovanovića, pušten je danas oko 10.35 iz pritvora na slobodu, saznaje "Blic". Kako saznajemo, Simonović je od danas na slobodi jer… »
Ukinut pritvor Simonoviću: Predsednik opštine Grocka sa osmehom izašao na slobodu (kurir TV)

Ukinut pritvor Simonoviću: Predsednik opštine Grocka sa osmehom izašao na slobodu (kurir TV)

Kurir 07.03.2019
Drugi Osnovni sud u Beogradu ukinuo je danas pritvor predsedniku opštine Grocka i visokom funkcioneru Srpske narpedne stranke (SNS) Dragoljubu Simonoviću, i on je pušten iz Okružnog zatvora u Beogradu da se brani sa slobode. Pritvor mu je ukinut… »
Ukinut pritvor predsedniku opštine Grocka Dragoljubu Simonoviću

Ukinut pritvor predsedniku opštine Grocka Dragoljubu Simonoviću

Radio 021 07.03.2019
Dragoljubu Simonoviću, predsedniku opštine Grocka i visokom funkcioneru SNS, ukinut je pritvor i omogućeno mu je da se brani sa slobode. Tokom prepodneva će biti pušten iz Okružnog zatvora u Beogradu. Drugi Osnovni sud u Beogradu ukinuo je pritvor… »
Osumnjičen da je nalogodavac paljenja kuće novinara Milana Jovanovića: Dragoljub Simonović od danas na slobodi

Osumnjičen da je nalogodavac paljenja kuće novinara Milana Jovanovića: Dragoljub Simonović od danas na slobodi

Kurir 07.03.2019
U sredu saslušan poslednji svedok u tom predmetu, pa nema razloga za dalje zadržavanje Simonovića u pritvoru. BEOGRAD - Predsednik opštine Grocka Dragoljub Simonović koji je uhapšen zbog sumnje da je naložio paljenje kuće novinara portala Žig… »
Predsednik opštine Grocka izlazi iz pritvora, Jovanović strahuje za bezbednost

Predsednik opštine Grocka izlazi iz pritvora, Jovanović strahuje za bezbednost

Danas 06.03.2019
Predsednik opštine Grocka i visoki funkcioner Srpske napredne stranke Dragoljub Simonović, osumnjičen da je nalogodavac spaljivanja kuće novinara Milana Jovanovića iz Vrčina, izlazi iz pritvora. Pošto je Drugi osnovni sud u Beogradu odbio predlog… »

Vesti dana »