Povezane vesti
MUP uputio Ministarstvu pravde predlog izmena Krivičnog zakonika, uvođenje instituta "tri udarca"
Radio 021 07.03.2019
Ministarstvo unutrašnjih poslova uputilo je danas Ministarstvu pravde predlog izmena i dopuna Krivičnog zakonika, kako bi se pooštrila kaznena politika u Srbiji. Jedna od inicijativa MUP-a je uvođenje instituta "tri udarca", koji se odnosi na strože… »
MUP za doživotni zatvor
Danas 07.03.2019
Ministarstvo unutrašnjih poslova uputilo je danas Ministarstvu pravde predlog izmena i dopuna Krivičnog zakonika, kako bi se pooštrila kaznena politika u Srbiji. Jedna od inicijativa MUP-a je uvođenje instituta „tri udarca“ koji se odnosi na strože… »
Predlog izmena Krivičnog zakonika u Ministarstvu pravde
RTS 07.03.2019
Ministarstvo unutrašnjih poslova uputilo je Ministarstvu pravde zvaničan predlog izmena i dopuna Krivičnog zakonika, kako bi se pooštrila kaznena politika u Srbiji, a među njima je i uvođenje doživotnog zatvora. Kazna doživotnog zatvora bi se, prema… »
MUP predlaže oštriju kaznenu politiku
RTV 07.03.2019
BEOGRAD - Ministarstvo unutrašnjih poslova uputilo je Ministarstvu pravdе zvaničan prеdlog izmеna i dopuna Krivičnog zakonika, kako bi sе pooštrila kaznеna politika u Rеpublici Srbiji. Nakon opsеžnih analiza krivično-pravnog okvira u našoj zеmlji… »
Vesti dana »

Rektorski kolegijum traži istragu policijske brutalnosti, MUP ističe transparentnost i odgovornost
Naslovi.ai pre 6 satijoš 28 povezanih

Protesti u Srbiji: Skupovi demonstranata završeni bez incidenata
Euronews pre 1 minutjoš 53 povezane

Slovenija pobedili Veliku Britaniju pred gostovanje u Beogradu
Sportski žurnal pre 1 minutjoš 34 povezane