Povezane vesti

Ispovest Stefana Šćepovića koja je šokirala javnost!

Ispovest Stefana Šćepovića koja je šokirala javnost!

Vesti online 08.03.2019
Videoton je do ove zime važio za srpsku koloniju, ali očigledno da u Fehervaru nisu baš cvetale ruže kad su ljudski odnosi u pitanju. Stefan Šćepović napustio Videoton i otišao u Poljsku, dok je u Mađarskoj ostao njegov rođeni brat Marko. Bivši… »
Šokantna ispovest Stefana Šćepovića: Srbin koji više ne igra fudbal maltretirao me u Videotonu

Šokantna ispovest Stefana Šćepovića: Srbin koji više ne igra fudbal maltretirao me u Videotonu

Mozzart sport 08.03.2019
Bivši fudbaler mađarskog kluba nije rekao ime, ali je jasno objasnio da se radi o Danku Lazoviću. Dugo je išla priča kako je Videoton srpska kolonija u kojoj vladaju ljubav, mir i sloga, ali zid koji okružuje svlačionicu je raznet u parčiće… »
Šokantna ispovest Šćepovića, bivši kapiten Partizana mu zagorčao život!

Šokantna ispovest Šćepovića, bivši kapiten Partizana mu zagorčao život!

Sportske.net 08.03.2019
Sve je isplivalo nakon što je Stefan Šćepović otišao u Poljsku. Fudbaler Jagijelonije Stefan Šćepović je protekle zime stigao u Poljsku kao slobodan igrač iz Videotona. U intervjuu za jedan tamošnji mediji, nekadašnji fudbaler Partizana izneo… »
Stefan Šćepović šokirao: Srbin me je maltretirao u Videotonu, vređao mi je majku!

Stefan Šćepović šokirao: Srbin me je maltretirao u Videotonu, vređao mi je majku!

Hot sport 08.03.2019
Videoton je do ove zime važio za srpsku koloniju, ali očigledno da u Fehervaru nisu baš cvetale ruže kad su ljudski odnosi u pitanju. Tako je Stefan Šćepović napustio Videoton i otišao u Poljsku, dok je u Mađarskoj ostao njegov rođeni brat… »

Vesti dana »