Povezane vesti

Tužilaštvo se žalilo zbog puštanja predsednika opštine Grocka na slobodu

Tužilaštvo se žalilo zbog puštanja predsednika opštine Grocka na slobodu

N1 Info 08.03.2019
Drugo osnovno javno tužilaštvo uložilo je žalbu na odluku suda o puštanju na slobodu predsednika opštine Grocka i funkcionera SNS-a Dragoljuba Simonovića, potvrđeno je za Cenzolovku. Visoki funkcioner Srpske napredne stranke i predsednik opštine… »
Tužilaštvo se žalilo zbog puštanja predsednika opštine Grocka na slobodu

Tužilaštvo se žalilo zbog puštanja predsednika opštine Grocka na slobodu

Danas 08.03.2019
Drugo osnovno javno tužilaštvo uložilo je žalbu na odluku suda o puštanju na slobodu predsednika opštine Grocka i funkcionera SNS-a Dragoljuba Simonovića, potvrđeno je za Cenzolovku. Visoki funkcioner Srpske napredne stranke i predsednik opštine… »
Obradović: Ostavke predsednika opština Grocka i Brus ili demonstracije

Obradović: Ostavke predsednika opština Grocka i Brus ili demonstracije

Danas 08.03.2019
Predsednik Pokreta Dveri Boško Obradović izjavio je danas da će, ukoliko u roku od sedam dana predsednici opštine Grocka i Brus, Dragoljub Simonović i Milutin Jeličić ne podnesu ostavke, biti organizovane demonstracije ispred tih opština… »
Jovanović: Sada sam slobodna meta

Jovanović: Sada sam slobodna meta

Danas 08.03.2019
Dragoljub Simonović, predsednik Opštine Grocka, juče pušten iz pritvora Sada sam slobodna meta. Neka puca u novinara ko god hoće – ovako je za Danas Milan Jovanović, novinar Žig info portala prokomentarisao to što je predsednik opštine Grocka… »
Organizatori protesta: Puštanje iz pritvora Simonovića pretnja svim novinarima

Organizatori protesta: Puštanje iz pritvora Simonovića pretnja svim novinarima

Danas 07.03.2019
Organizatori protesta „Jedan od pet miliona“ ocenili su danas da puštanje iz pritvora predsednika opštine Grocka Dragoljuba Simonovića, predstavlja pretnju za novinara Milana Jovanovića, ali i svakog novinara koji se usudi da se suprotstavi… »

Vesti dana »