Povezane vesti

Luna nije mogla da veruje svojim očima: Evo šta je sve Đoganijeva u Zadruzi dobila za rođendan, tek da vidite tortu (video)

Luna nije mogla da veruje svojim očima: Evo šta je sve Đoganijeva u Zadruzi dobila za rođendan, tek da vidite tortu (video)

Telegraf 08.03.2019
- Draga Luna, Veliki šef ti od srca čestita rođendan, puno zdravlja, sreće i ljubavi. Uživajte u večeri i lepo se provedite - pisalo je u pismu Velikog šefa. Luna Đogani danas, 8. marta, slavi svoj 23. rođendan. U njenu čast napravljena je… »
Luna pala na zadnjicu kad je videla kakvo rođendansko iznenađenje su joj priredili, a tačno u ponoć Marko ju je još više…

Luna pala na zadnjicu kad je videla kakvo rođendansko iznenađenje su joj priredili, a tačno u ponoć Marko ju je još više…

Telegraf 08.03.2019
Kunem vam se da u životu nisam doživela ništa lepše od ovoga što ste mi priredili! - nije skidala osmeh sa lica Luna, koja je danas napunila 23 godine. Luna Đogani već dve godine zaredom rođendan slavi u Zadruzi, a ukućani su se potrudili da joj… »
Luna danas slavi 23. rođendan, a ovako su joj u ponoć čestitali mama Anabela i tata Gagi Đogani! (video)

Luna danas slavi 23. rođendan, a ovako su joj u ponoć čestitali mama Anabela i tata Gagi Đogani! (video)

Telegraf 08.03.2019
- Draga Lunči, dan kada si se rodila za mene je bio poseban. Tada sam se ja rodio ponovo - napisao je Gagi na društvenim mrežama. Učesnica Zadruge Luna Đogani danas slavi 23. rođendan, a tom prilikom su se tačno u ponoć na društvenim mrežama… »

Vesti dana »