Povezane vesti

Vučić: 50-50 šanse da u Veliku Planu dođe jedna od najvećih kompanija Evrope

Vučić: 50-50 šanse da u Veliku Planu dođe jedna od najvećih kompanija Evrope

N1 Info 09.03.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da očekuje da će nedaleko od Velike Plane dovesti jednu od najvećih evropskih kompanija. Izvor: N1 03.03.2019. 04.03.2019. Vučić je istakao da su šanse "50-50" za dolazak takve kompanije. "Čini mi se… »
Vučić poručio Prištini: Džaba ste krečili

Vučić poručio Prištini: Džaba ste krečili

N1 Info 09.03.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obilaskom Podunavskog okruga nastavio je kampanju "Budućnost Srbije". Osim o problemima gradova koje je posetio, Vučić je govorio i o problemu koji ga trenutno možda i najviše muči - Kosovu. Predsednik je imao… »
Vučić u Podunavskom okrugu: Veliki doček u Smederevu

Vučić u Podunavskom okrugu: Veliki doček u Smederevu

Mondo 09.03.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić završio je danas posetu Podunavskom okrugu obraćanjem u Smederevu, pred više desetina hiljada građana, na do sada najvećem skupu u okviru njegove kampanje Budućnost Srbije. Grad koji je oživeo zahvaljujući… »
Vučić poručio kosovskim vlastima: Dragi albanski prijatelji, "džaba ste krečili" (foto, video)

Vučić poručio kosovskim vlastima: Dragi albanski prijatelji, "džaba ste krečili" (foto, video)

Blic 09.03.2019
Nisam verovao da će biti ovakav skup u Smederevu, kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić, koji je u okviru kampanje "Bucućnost Srbije" obišao i ovaj grad. Kako Tanjug navodi, današnji skup u Smederevu je najveći do sada, na kome su Vučića… »
Vučić Prištini: Džabe ste krečili, nećete gledati taj film

Vučić Prištini: Džabe ste krečili, nećete gledati taj film

RTS 09.03.2019
Dragi naši albanski prijatelji, džabe ste krečili, nema ništa od tog posla, poručio je predsednik Aleksandar Vučić vlastima u Prištini povodom platforme koju su doneli i dodao da dijalog može da se nastavi, ali na temelju neke "pametnije… »
Predsednika pozdravilo 10.000 građana: Vučić na najvećem skupu do sada u oviru kampanje: Treba da budemo zadovoljni jer…

Predsednika pozdravilo 10.000 građana: Vučić na najvećem skupu do sada u oviru kampanje: Treba da budemo zadovoljni jer…

Večernje novosti 09.03.2019
Obilazak okruga Vučić je počeo u Velikoj Plani posetom fabrici tekstilne industrije "Makaron moda" Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas Podunavski okrug u okviru kampanje "Budućnost Srbije". Obilazak okruga Vučić je počeo u Velikoj… »
Uživo Vučić posetio planu, Smederevsku Palanku, pa iz Smedereva poslao poruku i Prištini: Srbija više nije slaba! Dragi…

Uživo Vučić posetio planu, Smederevsku Palanku, pa iz Smedereva poslao poruku i Prištini: Srbija više nije slaba! Dragi…

Kurir 09.03.2019
VELIKA PLANA - Nastavljajući kampanju "Budućnost Srbije", predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas obilazi Podunavski okrug, a posetu je započeo ranim jutrom u Velikoj Plani, posle koje je produžio u Smederevsku Palanku. 12.20 - Obraćanje… »
Vučić: Šanse su 50-50 za dolazak jedne od najvećih evropskih kompanija u Veliku Planu

Vučić: Šanse su 50-50 za dolazak jedne od najvećih evropskih kompanija u Veliku Planu

Danas 09.03.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da očekuje da će nedaleko od Velike Plane dovesti jednu od najvećih evropskih kompanija. Vučić je istakao da su šanse „50-50“ za dolazak takve kompanije. „Čini mi se imali smo dva… »
Vučić sa meštanima smederevske palanke: Ovde su ostavili jad i čemer! Keno, znam da si u kafiću, to se na tebe odnosi

Vučić sa meštanima smederevske palanke: Ovde su ostavili jad i čemer! Keno, znam da si u kafiću, to se na tebe odnosi

Kurir 09.03.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas u Smederevskoj Palanci da je ta opština prošla kroz izuzetno težak period, da je bila u velikim dugovima, ali da su danas oni znatno manji i da će država pomoći opštini da poboljša svoju… »
"Brine me šta bi Albanci mogli da preduzmu"

"Brine me šta bi Albanci mogli da preduzmu"

Mondo 09.03.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da ga brine šta bi kosovski Albanci mogli da preduzmu. Foto: Tanjug/Sava Radovanović Vučić je poručio da država neće dozvoliti napade na srpski narod, niti uništavanje Srbije. "Ono što me brine, to… »
Vučić: Šanse za dovođenje velikog investitora 50:50

Vučić: Šanse za dovođenje velikog investitora 50:50

RTS 09.03.2019
Nastavljajući kampanju "Budućnost Srbije", predsednik Srbije Aleksandar Vučić je u Velikoj Plani započeo obilazak Podunavskog okruga posetom tekstilnoj kompaniji "Makaron moda". Istakao je da se Srbija bori da dovede jednu od najmoćnijih kompanija i… »
Vučić obišao gošu FOM u Smederevskoj Palanci: Čestitao sam radnicima koji su sami spasli fabriku! (foto)

Vučić obišao gošu FOM u Smederevskoj Palanci: Čestitao sam radnicima koji su sami spasli fabriku! (foto)

Kurir 09.03.2019
SMEDEREVSKA PALANKA - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je danas obišao pogone fabrike Goša FOM (fabrika opreme i mašina) u Smederevskoj Palanci. Preduzeće Goša FOM" postoji od 1930. godine, a 2005. je uspešno privatizovano, kada ga je kupio… »

Vesti dana »