Povezane vesti

Đoković kreće s mesta pada

Đoković kreće s mesta pada

Politika 09.03.2019
Pre godinu dana poraz na startu od autsajdera Danijela, večeras protiv Fratanđela s pozicije najboljeg na svetu. – „Ne žalim što sam tada igrao u Indijan Velsu i Majamiju, iako je trebalo da odustanem.” – Đere u drugom kolu sa Andreocijem… »
Đoković se vraća na teren: Nedostajalo mi je takmičenje

Đoković se vraća na teren: Nedostajalo mi je takmičenje

N1 Info 09.03.2019
Najbolji teniser sveta Novak Đoković istakao je da se raduje povratku na teren upči meča drugog kola mastersa u Indijan Velsu. Prvi nosilac i glavni favorit za titulu Novak Đoković igraće četvrti po redu na glavnom terenu protiv Amerikanca Bjorna… »
Srbija ima pet tenisera u drugom kolu Indijan Velsa

Srbija ima pet tenisera u drugom kolu Indijan Velsa

Mondo 09.03.2019
Samo su Amerikanci brojniji... Pet od pet! Nakon Dušana Lajovića, plasman u drugo kolo Indijan Velsa obezbedio je i srpski teniser Filip Krajinović koji je posle sat vremena i 18 minuta nadigrao iskusnog Mihaila Kukuškina (6:3, 6:4), čime se broj… »
Đere otvara, Nole zatvara program, tu je i Kecmanović

Đere otvara, Nole zatvara program, tu je i Kecmanović

N1 Info 09.03.2019
Trećeg dana muškog singla na prvom mastersu sezone u Indijan Velsu, u subotu na teren izlaze trojica tenisera iz Srbije. Prvi nosilac Novak Đoković, Laslo Đere i laki luzer Miomir Kecmanović. Prvi nosilac i glavni favorit za titulu Novak Đoković… »
Đoković pred start Indijan velsa: Naučio sam lekciju...

Đoković pred start Indijan velsa: Naučio sam lekciju...

Večernje novosti 08.03.2019
Ne žalim što sam igrao, jer mi je to pomoglo da napravim neverovatne rezultate u nastavku sezone, kaže Novak Đoković. NOVAK Đoković ne žali ni kada donese pogrešne odluke. Najbolji teniser sveta priznao je na konferenciji za medije da nije… »

Vesti dana »