Povezane vesti

Jutka prelazi kod Šešelja? Odlazeći predsednik Brusa viđen ispred Srpske radikalne stranke u Zemunu! Šešelj: Ja sam ga…

Jutka prelazi kod Šešelja? Odlazeći predsednik Brusa viđen ispred Srpske radikalne stranke u Zemunu! Šešelj: Ja sam ga…

Kurir 09.03.2019
Šešelj je rekao da je možda preuranjeno pričati sada o Jutkinom pridruživanju SRS-u, ali da to nije isključeno. Odlazeći predsednik opštine Brus Milutin Jeličić Jutka, koji je inače prošle nedelje podneo ostavku nakon optužbi da je seksualno… »
Jutka preleće kod radikala? Bahati čelnik opštine se sastao sa Šešeljem u Beogradu

Jutka preleće kod radikala? Bahati čelnik opštine se sastao sa Šešeljem u Beogradu

Blic 09.03.2019
Predsednik opštine Brus Milutin Jeličić Jutka, koji je pre nekoliko dana podneo ostavku na ovu funkciju, i kome se sudi za polno uznemiravanje i nedozvoljene polne radnje, sastao se juče sa liderom SRS Vojislavom Šešeljem. To je podgrejalo priče o… »
Danas: Jutka sam sebi organizuje miting podrške u Brusu, uslovljava dolazak

Danas: Jutka sam sebi organizuje miting podrške u Brusu, uslovljava dolazak

Novi magazin 09.03.2019
Predsednik opštine Brus, Milutin Jeličić Jutka, koji je pre više od sedam dana najavio svoju ostavku, jer mu se sudi zbog optužbi za seksualno uznemiravanje, i dalje je na toj funkciji i namerava da organizuje sebi miting podrške, piše list Danas… »
Jutka pravi sebi miting podrške, preti otkazom onima koji ne dođu

Jutka pravi sebi miting podrške, preti otkazom onima koji ne dođu

Nova ekonomija 09.03.2019
Predsednik opštine Brus, Milutin Jeličić Jutka, koji je pre više od sedam dana najavio svoju ostavku, jer mu se sudi zbog optužbi za seksualno uznemiravanje, i dalje je na toj funkciji i namerava da organizuje sebi miting podrške, piše list Danas… »
Danas: Jutka sam sebi organizuje miting podrške u Brusu, uslovljava dolazak

Danas: Jutka sam sebi organizuje miting podrške u Brusu, uslovljava dolazak

N1 Info 09.03.2019
Predsednik opštine Brus, Milutin Jeličić Jutka, koji je pre više od sedam dana najavio svoju ostavku, jer mu se sudi zbog optužbi za seksualno uznemiravanje, i dalje je na toj funkciji i namerava da organizuje sebi miting podrške, piše list Danas… »

Vesti dana »