Повезане вести
У Прагу пацијент пуцао у болници, двоје рањених
Политика 09.03.2019
Праг - Чешка полиција саопштила је да је један пацијент у болници у Прагу отворио ватру и ранио два пацијента. Полиција је навела да се инцидент догодио синоћ око поноћи у Универзитетској болници у Прагу, на одељењу… »
Пуцао у болничкој соби у Прагу, ранио два пацијента
Радио 021 09.03.2019
Чешка полиција саопштила је данас да је један пацијент у болници у Прагу отворио ватру и ранио два пацијента. Полиција је навела да се инцидент догодио синоћ око поноћи у Универзитетској болници у Прагу, на одељењу… »
Пацијент пуцао у болници у Прагу и ранио две особе
Н1 Инфо 09.03.2019
Чешка полиција саопштила је да је један пацијент у болници у Прагу отворио ватру и ранио два пацијента. Полиција је навела да се инцидент догодио у ноћи између петка и суботе у Универзитетској болници у Прагу, на одељењу… »
Паника у Прагу: У пуцњави у болници два пацијента рањена
Блиц 09.03.2019
Чешка полиција саопштила је да је у једној болници у Прагу дошло до пуцњаве и да су рањена два пацијента. Из полиције додају да је један од пацијенат прашке болнице запуцао нешто пре поноћи у петак, преноси АП. Инцидент се… »
Вести дана »
Франкфуртер рундшау: И поред изборног насиља и превара Вучићева СНС губи гласове бирача
Данас пре 3 сатајош 1 повезана
Вучић одговорио Милановићу, каже да му је важније да положи цвет у Јасеновцу него да иде на Брионе
Данас пре 7 сатијош 1 повезана
Само један мандат разлике: У Аранђеловцу СНС добио 21 одборника, Студенти за Аранђеловац 20
Данас пре 4 сатијош 1 повезана






