Povezane vesti
Navijač Birmingema utrčao u teren i udario fudbalera Aston Vile
Politika 10.03.2019
Navijač Birmingema utrčao je u teren tokom današnje utakmice u Čempionšipu i udario kapitena Aston Vile Džeka Griliša. Incident se dogodio u 10. minutu, kada je muškarac sa tribine na kojoj su bili smešteni domaći navijači Birmingema uleteo u teren… »
Karma ne prašta: Griliš golom nokautirao Birmingem!
Mondo 10.03.2019
Nekih 57 minuta nakon što ga je dripac sa tribine udario pesnicom sa leđa, "desetka" Aston Vile postigla je gol za pobedu na "Sent Endrjuzu". Karma je bila spremna! Džek Griliš postigao je gol za pobedu na stadionu najvećih rivala, sa čijih je tribina… »
Griliš postigao pobedonosni gol: Nijedan fudbaler ne bi trebalo da se nađe u ovakvoj situaciji
Večernje novosti 10.03.2019
Fudbaleri Aston Vile pobedili su danas u gradskom derbiju kao gosti Birmingem sa 1:0, golom Džeka Griliša, koga je prethodno napao navijač protivničke ekipe. Fudbaleri Aston Vile pobedili su danas u gradskom derbiju kao gosti Birmingem sa 1:0, golom… »
Vesti dana »
Prosečna plata porasla na 110.670 dinara - Vračar 'beži' jugu za 850 evra
Bloomberg Adria pre 6 minutajoš 23 povezane
Vučić o slučaju 'nadstrešnica': Nisam se nijednog trenutka mešao, niti ću, nemam uticaj na pravosuđe
Glas Zaječara pre 1 satjoš 26 povezanih
Vučić: „Novi savski most će biti otvoren do kraja marta 2027. godine“
Serbian News Media pre 40 minutajoš 23 povezane
Bajatović: „Srbija obezbedila više nego dovoljne količine gasa do kraja grejne sezone“
Serbian News Media pre 2 satajoš 23 povezane




