Povezane vesti
Ukidanje rominga u regionu 2021. godine
Politika 11.03.2019
Državni sekretar u Ministarstvu trgovine, turizma i telekomunikacija, Tatjana Matić, rekla je danas da se očekuje da do 1. jula 2021. godine cena rominga u regionu bude ista kao cena u domaćem saobrahaju. Za nešto manje od mesec dana biće potpisan… »
Za dve godine Zapadni Balkan bez rominga
Radio 021 11.03.2019
Državna sekretarka u Ministarstvu trgovine, turizma i telekomunikacija Tatjana Matić, rekla je danas da se očekuje da do 1. jula 2021. godine cena rominga u regionu bude ista kao cena u domaćem saobraćaju. Za nešto manje od mesec dana biće potpisan… »
Ukidanje rominga zemljama Zapadnog Balkana do 1. jula 2021. godine
Nova ekonomija 11.03.2019
Tatjana Matić, državna sekretarka: Za nešto manje od mesec dana biće potpisan regionalni Sporazum o romingu zemalja Zapadnog Balkana. Najavljuje se da će od 1. jula cene poziva biti niže za 25 odsto. Očekuje se da do 1. jula 2021. cena rominga u regionu… »
Vesti dana »

U PONEDELJAK SVE STAJE: Studenti najavili novi protest u Beogradu
Moj Novi Sad pre 6 satijoš 7 povezanih

Srbija eliminisana od Finske u osmini finala Evrobasketa 2025 uz kritike selektora i reakcije iz Finske
Naslovi.ai pre 1 satjoš 92 povezane

Srbija eliminisana u četvrtfinalu basket 3x3 i osmini finala Evrobasketa; Poljska u četvrtfinalu, Brazil osvojio bronzu u odbojci
Naslovi.ai pre 1 minutjoš 38 povezanih