Povezane vesti
Marčeta: Srbi u FBiH u 21. veku bez struje i vode
RTV 11.03.2019
SARAJEVO - Srbi u FBiH žive u jako teškim uslovima, u pojedinim selima nemaju vodu, električnu energiju, nemaju put ni signal za mobilnu telefoniju, a ukoliko se ovako nastavi, ponovo će morati da se sele sa svojih ognjišta, izjavio je predsednik… »
Srbi u FBiH u 21. veku bez struje i vode
Večernje novosti 11.03.2019
Srbi u FBiH žive u jako teškim uslovima, u pojedinim selima nemaju vodu, električnu energiju, nemaju put ni signal za mobilnu telefoniju, a ukoliko se ovako nastavi, ponovo će morati da se sele sa svojih ognjišta, izjavio je Mile Marčeta. Srbi u FBiH… »
Marčeta: Nove strukture vlasti na nivu BiH treba da znaju kako žive Srbi povratnici u FBiH
Blic 11.03.2019
Predsednik inicijativnog odbora krovne asocijacije Srba Federacije BiH Mile Marčeta rekao je danas Srni da Srbi u FBiH žive u jako teškim uslovima, u pojedinim selima nemaju vodu, električnu energiju, nemaju put ni signal za mobilnu telefoniju, te da će… »
Vesti dana »

Incidenti ispred Skupštine Novog Sada: Policija odgurala građane, jedan student povređen, jedan uhapšen
Nova pre 0 minutajoš 6 povezanih

Kiša ima da pljušti kao iz kabla i nebo da seva! Ovi delovi Srbije biće na udaru, evo šta sve najavljuje nova prognoza
Alo pre 1 satjoš 13 povezanih

Uživo sirene odzvanjaju iranom i izraelom Netanjahu preti likvidacijom Hamneija, Tramp se hitno povukao sa samita g7: Broje se mrtvi u napadu na državnu televiziju
Blic pre 0 minutajoš 10 povezanih

Ispalio više hitaca u izlog SNS u Vrnjačkoj Banji, a onda pucao i na policiju
Radio 021 pre 30 minutajoš 6 povezanih

UKRAJINSKA KRIZA: U napadu na Kijev poginulo najmanje 14 osoba; Tramp kritikuje isključenje Rusije iz G7
RTV pre 30 minutajoš 7 povezanih