Povezane vesti

Radovanović: Muškarci su učeni da se obračunavaju nasiljem

Radovanović: Muškarci su učeni da se obračunavaju nasiljem

Dojče vele 11.03.2019
Ksenija Radovanović, fizički je napadnuta na dodeli priznanja za doprinos feminizmu za 2018. godinu - i to baš na Međunarodni dan Žena. U interjuu za DW govori o tome šta se desilo. Aktivistkinja inicijative „Ne davimo Beograd", Ksenija… »
Ksenija Radovanović: Sergej Trifunović nije hteo da kaže ime čoveka koji me je napao

Ksenija Radovanović: Sergej Trifunović nije hteo da kaže ime čoveka koji me je napao

Telegraf 11.03.2019
Ksenija je rekla da je od Trifunovića pokušala da sazna ime muškarca koji ju je udario, ali da je on to odbio da učini, Aktivistkinja inicijative „Ne davimo Beograd", Ksenija Radovanović, 8. marta fizički je napadnuta na dodeli BeFem priznanja za… »
Trifunović: Nemam pojma ko je učestvovao u napadu na Kseniju Radovanović, ni kako se zove

Trifunović: Nemam pojma ko je učestvovao u napadu na Kseniju Radovanović, ni kako se zove

Kurir 11.03.2019
Lider Pokreta slobodnih građan Sergej Trifunović izjavio je večeras da ne zna ko je osoba koja je napala aktivistkinju incijative Ne davimo Beograd Kseniju Radovanović. "Ko je osoba koja je učestvovala u incidentu, ja zaista nemam pojma. Ni ko je, ni… »
Raste pritisak na Sergeja Trifunovića: "Videla sam ga kako beži na motoru minut pre dolaska policije"

Raste pritisak na Sergeja Trifunovića: "Videla sam ga kako beži na motoru minut pre dolaska policije"

Blic 11.03.2019
Glumac i lider PSG Sergej Trifunović, svedok napada na aktivistkinju inicijative "Ne davimo Beograd" Kseniju Radovanović, pobegao je na svom motoru nekoliko trenutaka pre nego što je došla policija, tvrde svedoci. Radovanović je, podsećamo, fizički… »
Radovanović: Napadač i Trifunović napustili mesto dešavanja pre dolaska policije

Radovanović: Napadač i Trifunović napustili mesto dešavanja pre dolaska policije

N1 Info 11.03.2019
Aktivistkinja inicijative Ne davimo Beograd Ksenija Radovanović izjavila je u Danu uživo da napad na nju na dodeli nagrada za doprinos feminizmu nije bio vezan za njen aktivizam, već da je to nešto što se svakodnevno dešava ženama kada se drznu da… »
Ksenija Radovanović o brutalnom napadu: "Muškarac koji me je udario u glavu bio je u društvu Sergeja Trifunovića"

Ksenija Radovanović o brutalnom napadu: "Muškarac koji me je udario u glavu bio je u društvu Sergeja Trifunovića"

Blic 11.03.2019
Muškarac koji je napao aktivistkinju inicijative "Ne davimo Beograd" bio je na događaju na kom se incident dogodio u društvu glumca i lidera PSG Sergeja Trifunovića, tvrdi Ksenija Radovanović u intervjuu za "Dojče vele". Redakcija "Blica" nekoliko… »
Napadnuta aktivistkinja: U društvu napadača bio Trifunović

Napadnuta aktivistkinja: U društvu napadača bio Trifunović

Dnevnik 11.03.2019
BEOGRAD: Aktivistkinja Inicijative “Ne davimo Beograd” Ksenija Radovanović, koja je fizički napadnuta u petak na dodeli priznanja za doprinos feminizmu za 2018. godinu, kaže da je njen napadač bio u društvu lidera Pokreta slobodnih građana… »
Na red su došle i batine! Sergejev drug napao i udario aktivistkinju ''Ne davimo Beograd'' na Dan žena

Na red su došle i batine! Sergejev drug napao i udario aktivistkinju ''Ne davimo Beograd'' na Dan žena

Srbija danas 11.03.2019
Šeficu ''Ne davimo Beograd'' Kseniju Radovanović na dodeli nagrada povodom 8. marta napao i po nosu udario muškarac koji je na skup došao sa Sergejem Trifunovićem! Napadač pobegao pošto je Kseniju izvređao, raskrvario joj lice i razbio naočare… »

Vesti dana »