Povezane vesti

"To je prilično jak i nabildovan tip": Trifunović: Napadač bio u društvu poznanika kojeg znam iz grada. Pobegao sam od…

"To je prilično jak i nabildovan tip": Trifunović: Napadač bio u društvu poznanika kojeg znam iz grada. Pobegao sam od…

Blic 12.03.2019
"Napadač je bio u društvu mog poznanika koga znam iz grada... To je prilično jak i nabildovan tip... Skočio sam između njih da zaustavim dalje sra*e... Pobegao sam od agresije „histeričnih“ žena...." Autor ovih izjava je glumac i novopečeni… »
Trifunović: Ništa nisam video, pobegao sam od histeričnih žena

Trifunović: Ništa nisam video, pobegao sam od histeričnih žena

Dnevnik 12.03.2019
BEOGRAD: Napadač je bio u društvu mog poznanika koga znam iz grada. . . To je prilično jak i nabildovan tip... Skočio sam između njih da zaustavim dalje sra*e... Pobegao sam od agresije „histeričnih“ žena...., tako danas lider PSG Sergej… »
Poznat identitet napadača: Policija na tragu muškarcu koji je napao Kseniju Radovanović

Poznat identitet napadača: Policija na tragu muškarcu koji je napao Kseniju Radovanović

Blic 12.03.2019
Identitet muškarca koji je napao Kseniju Radovanović, aktivistkinju Inicijative "Ne davimo Beograd" poznat je policiji i oni su mu na tragu, saznaje "Blic". Ksenija Radovanović je napadnuta 8. marta na dodeli BeFem priznanja za doprinos feminizmu za… »
O Kseniji i Sergeju, umesto o nasilju

O Kseniji i Sergeju, umesto o nasilju

Dojče vele 12.03.2019
„Išao sam da smirim situaciju, a sad ispadam tu… sve mi je to gadno – to što se desilo, sad i ovo“, kaže Sergej Trifunović o napadu na Kseniju Radovanović. Javnost izgleda očekuje da to dvoje reše slučaj umesto policije. Ko je udario… »
Sergej van kontrole, udara na feministkinje: Trifunović: Reći ću ti brate, ove žene ozbiljno mrze muškarce. Doći će…

Sergej van kontrole, udara na feministkinje: Trifunović: Reći ću ti brate, ove žene ozbiljno mrze muškarce. Doći će…

Blic 12.03.2019
Posle celodnevne rasprave o tome da li je video ko je napao aktivistkinju inicijative "Ne davimo Beograd" Kseniju Radovanović, glumac i lider PSG Sergej Trifunović je još jednom, prilično nezgrapno, pokušao da objasni svoje (ne) učešće u… »
Sergej Trifunović: Ne znam ni ko je, ni kako se zove napadač Ksenije Radovanović

Sergej Trifunović: Ne znam ni ko je, ni kako se zove napadač Ksenije Radovanović

Radio sto plus 12.03.2019
Lider Pokreta slobodnih gradjan Sergej Trifunović izjavio je da ne zna ko je osoba koja je napala aktivistkinju incijative Ne davimo Beograd Kseniju Radovanović. "Ko je osoba koja je učestvovala u incidentu, ja zaista nemam pojma. Ni ko je, ni kako se… »
“Ne znam ko je napadač” Sergej Trifunović: Pokušao sam da razjasnim sa Ksenijom, dobio sam histerično i agresivno…

“Ne znam ko je napadač” Sergej Trifunović: Pokušao sam da razjasnim sa Ksenijom, dobio sam histerično i agresivno…

Blic 12.03.2019
"Ne znam, niti sam incident video, jer se dešavalo iza mojih leđa. Pokušao sam da razjasnim isto veče. Dobio sam histerično i agresivno vrištanje ”izađi napolje” i “tvoje obezbeđenje “. Na “moje obezbeđenje “ već bih se slatko… »
Ksenija Radovanović rekla je da ju je za 8. mart napao čovek iz društva Sergeja Trifunovića. Napokon se oglasio i Sergej…

Ksenija Radovanović rekla je da ju je za 8. mart napao čovek iz društva Sergeja Trifunovića. Napokon se oglasio i Sergej…

Nedeljnik 12.03.2019
"Ne mogu da se osćem umešanim u sve ovo, niti poznajem devojku, niti čoveka koji ju je udario, niti sam video incident" Muškarac koji je napao aktivistkinju inicijative "Ne davimo Beograd" bio je na događaju na kom se incident dogodio u društvu… »
Tviterašice pozivaju glumca da odmah reaguje: Sergej, ne štiti nasilnika, otkrij ko je udario Kseniju!

Tviterašice pozivaju glumca da odmah reaguje: Sergej, ne štiti nasilnika, otkrij ko je udario Kseniju!

Kurir 12.03.2019
Aktivistkinja Inicijative ''Ne davimo Beograd'' Ksenija Radovanović, fizički je napadnuta u petak na dodeli priznanja za doprinos feminizmu za 2018. godinu i ona je nakon toga ispričala da je njen napadač bio u društvu lidera Pokreta slobodnih… »
Oglasio se Trifunović: "Ne poznajem ni Kseniju Radovanović ni napadača, nisam video udarac" (video)

Oglasio se Trifunović: "Ne poznajem ni Kseniju Radovanović ni napadača, nisam video udarac" (video)

Blic 12.03.2019
Glumac i lider Pokreta slobodnih građana (PSG) Sergej Trifunović izjavio je večeras da nije video napad na aktivistkinju inicijative "Ne davimo Beograd" Kseniju Radovanović, jer se, kako kaže, incident dogodio iza njegovih leđa. Trifunović se… »
Sergej Trifunović: Ne poznajem ni Kseniju Radovanović, ni napadača

Sergej Trifunović: Ne poznajem ni Kseniju Radovanović, ni napadača

Telegraf 12.03.2019
Trifunović je preko Tvitera poručio da nije umešan u ovaj događaj, jer ne poznaje aktere incidetna. Glumac i lider Pokreta slobodnih građana (PSG) Sergej Trifunović izjavio je večeras da nije video napad na aktivistkinju inicijative "Ne davimo… »
Sergej Trifunović: Ne znam ni ko je, ni kako se zove napadač Ksenije Radovanović

Sergej Trifunović: Ne znam ni ko je, ni kako se zove napadač Ksenije Radovanović

Danas 11.03.2019
Lider Pokreta slobodnih građana Sergej Trifunović izjavio je večeras da ne zna ko je osoba koja je napala aktivistkinju incijative Ne davimo Beograd Kseniju Radovanović. „Ko je osoba koja je učestvovala u incidentu, ja zaista nemam pojma. Ni ko je… »

Vesti dana »