Повезане вести
Најава или искрено мишљење: Перез – ‘Нејмар или Мбапе? Обојица!’
Хот спорт 12.03.2019
Нејмар и Килијан Мбапе неће играти у завршници Лиге шампиона, али двојац Пари Сен Жермена и данас је централна мета фудбалских медија широм света. Разлог? Коментар Флорентина Переза, првог човека Реал Мадрида. Перез је у изјави… »
Перез жели асове Париза, али цена је превисока
Мондо 12.03.2019
Председник Пари сен Жермена насмејао се на питање о продаји Килијана Мбапеа. Флорентино Перез добио је крила после повратка Зинедина Зидана на клупу Реала. Одмах после конференције за медије на којој је "представљен" легендарни… »
Келаифи одговорио Перезу, ово је цена за Мбапеа!
Спортске.нет 12.03.2019
Флорентино Перез је истакао да жели Килијана Мбапеа у својим редовима. Први човек Реал Мадрида Флорентино Перез је истакао да жели у својим редовима и Мбапеа и Нејмара, а када је у питању француски фудбалер власник Пари Сен… »
Перес: Нејмар или Мбапе? Обојица
Н1 Инфо 12.03.2019
Председник Реал Мадрида Флорентино Перес у клуб је успео да врати Зинедина Зидана и изненади целокупну фудбалску јавност, а јасно је да се на Сантјаго Бернабеу увелико спремају за летњи прелазни рок. Троструки узастопни шампион… »
Вести дана »

Министарка Лазаревић за РТВ: Нећемо директно утицати на цене, али ћемо ограничити марже у целом ланцу
РТВ пре 30 минутајош 32 повезане

Тужилаштво покренуло истрагу поводом догађаја испред Државног универзитета у Новом Пазару
ИндексОнлине пре 40 минутајош 39 повезаних

Скупштина Града усвојила иницијативу за подизање споменика страдалима у паду надстрешнице
Мој Нови Сад пре 20 минутајош 26 повезаних