Povezane vesti

Partizan obezglavljen u Kruševcu: Kriza je prilika da pokažemo zašto smo tu

Partizan obezglavljen u Kruševcu: Kriza je prilika da pokažemo zašto smo tu

Mozzart sport 12.03.2019
Žarko Lazetić vodi crno-bele protiv Napretka uveren da će se ekipa vratiti na izdanja iz prva dva prolećna kola. Obezglavljen Partizan stiže u Kruševac. Nema Zorana Bate Mirkovića za kormilom Parnog valjka, nema njegovog doskorašnjeg prvog… »
Vučelić: Mediji lažu! Niti je haos, niti se štrajkuje

Vučelić: Mediji lažu! Niti je haos, niti se štrajkuje

N1 Info 12.03.2019
Predsednik Partizana Milorad Vučelić izjavio je posle sednice Upravnog odbora da se u medijima stvara pogrešna slika o stanju u klubu iz Humske. Upravni odbor je zasedao posle niza loših rezultata i ostavki trenera Zorana Mirkovića i sportskog… »
Vučelić: Igrači su odgovorni, prihvaćene ostavke Mirkovića i Ilieva

Vučelić: Igrači su odgovorni, prihvaćene ostavke Mirkovića i Ilieva

Beta 12.03.2019
Predsednik fudbalskog kluba Partizan Milorad Vučelić rekao je danas da su igrači odgovorni za loše rezultate i da su na sednici Upravnog odbora prihvaćene ostavke trenera Zorana Mirkovića i sportskog direktora Ivice Ilieva. "Problem je u… »
Kosanović: Žao mi je Mirkovića, mi nismo tim koji bilo kome može da preti

Kosanović: Žao mi je Mirkovića, mi nismo tim koji bilo kome može da preti

Hot sport 12.03.2019
Fudbaleri kruševačkog Napretka u četvrtfinalu Kupa dočekuju Partizan. Nakon što su eliminisali Metalac i čačanski Borac izabranici Milorada Kosanovića dočekaće braonica trofeja. Iskusni strateg Kruševljana istakao je pred ovaj duel da mu je… »
Vučelić: Imamo krizu rezultata, igrači su odgovorni!

Vučelić: Imamo krizu rezultata, igrači su odgovorni!

Sportski žurnal 12.03.2019
Predsednik FK Partizan Milorad Vučelić rekao je da je Upravni odbor prihvatio ostavke Zorana Mirkovića i Ivice Ilieva, da se nije razgovaralo o kandidatima za prvog trenera i da će pomoćni trener Žarko Lazetić voditi ekipu u naredne dve utakmice… »
Mirković otkrio razloge ostavke: Svako nosi svoj teret

Mirković otkrio razloge ostavke: Svako nosi svoj teret

Večernje novosti 12.03.2019
Bata: Biću najsrećniji čovek na svetu ako moj odlazak bude prekretnica ka novim odlukama, novim okolnostima, novim ljudima i novom vremenu dostojnom slave šampionskog Partizana. ZORAN Mirković je odlah posle poraza od Voždovca doneo odluku da ode sa… »
Kosanović: Na krovu ne može da se igra fudbal, ne znam ko to dozvoljava!

Kosanović: Na krovu ne može da se igra fudbal, ne znam ko to dozvoljava!

Sportski žurnal 12.03.2019
Prvo pitanje za šefa struke kruševačkog superligaša Milorada Kosanovića, pred okršaj pod Bagdalom bilo je – može li njegov tim da eliminiše crno-bele?! – Ne uživam u nesreći drugih i mnogo mi je žao je Partizan u poslednje vreme u takvoj… »
Kosanoviću žao Bate i fudbala na "krovu"

Kosanoviću žao Bate i fudbala na "krovu"

Mondo 12.03.2019
"Tamo je i Zvezda izgubila prvenstvo. Ne znam ko i zašto to dozvoljava", poručio je iskusni trener Milorad Kosanović pred meč Kupa sa Partizanom. Za Milorada Kosanovića se može reći da zna kako s Partizanom! Iskusni fudbalski stručnjak je od… »
V.D. trener Partizana: Nije smak sveta, mi smo Partizan

V.D. trener Partizana: Nije smak sveta, mi smo Partizan

Mondo 12.03.2019
Žarko Lazetić će voditi Partizan u sredu protiv Napretka u Kruševcu u četvrfinalu Kupa Srbije. "Sad je na meni i igračima da pokažemo odgovornost, da pokažemo zašto nosimo dres Partizana". Foto: MN Press Potres u Partizanu pred važnu utakmicu u… »
Oglasio se Mirković: Moja ostavka nije moralni čin!

Oglasio se Mirković: Moja ostavka nije moralni čin!

N1 Info 12.03.2019
Sad već bivši trener Partizana Zoran Mirković oglasio se saopštenjem u kome je istakao da je ostavku poneo zbog 'neprihvatljive situacije' u kojoj se klub našao. Zoran Mirković napustio je klupu Partizana posle poraza od Voždovca, drugog uzastopnog… »
Bata Mirković: Evo zašto odlazim...

Bata Mirković: Evo zašto odlazim...

Mondo 12.03.2019
Zoran Bata Mirković obrazložio razlog podnošenja ostavke na mesto trenera FK Partizan. "Između Partizana i mene nikad neće stajati barijere, ovo je konačna odluka čoveka, koji beskonačno voli Partizan", napisao je između ostalog. Foto: MN Press… »
Mirković srušio zid ćutanja - Bata otvorio dušu!

Mirković srušio zid ćutanja - Bata otvorio dušu!

Sportske.net 12.03.2019
Dosadašnji trener FK Partizan Zoran Mirković oglasio se danas saopštenjem za javnost u kojem je potvrdio da napušta klub i obrazložio svoju odluku. Nepuna dva dana nakon što je podneo ostavku na mesto šefa struke u FK Partizan Zoran Bata Mirković… »
Mirković: Odlazim zbog neprihvatljive situacije...

Mirković: Odlazim zbog neprihvatljive situacije...

Dnevnik 12.03.2019
BEOGRAD: Dosadašnji trener Partizana Zotan Mirković obratio se javnosti otvorenim pismom u kojem je saopštio da je podneo ostavku jer se klub nalazi i neprihvatljivoj situaciji i poručio da se nada kako je njegov odlazak biti prekretnica ka povratku… »
Bata Mirković: Ostavka zbog meni neprihvatljive situacije u kojoj se moj klub nalazi

Bata Mirković: Ostavka zbog meni neprihvatljive situacije u kojoj se moj klub nalazi

Sportski žurnal 12.03.2019
Partizan je ostao bez trenera, u nedelju uveče Zoran Bata Mirković podneo je ostavku. Zoran Bata Mirković podneo je ostavku na mesto trenera u Partizanu, posle poraza od Voždovca u nedelju uveče. Sada već bivši šef struke crno-belih oglasio se… »

Vesti dana »