Povezane vesti

Blindiranje Crvene zvezde: Rodić 2022!

Blindiranje Crvene zvezde: Rodić 2022!

Mozzart sport 12.03.2019
I levi bek produžio ugovor. Jutros Joveljić, večeras Rodić, sutra Marin! Crvena zvezda blindira skoro sve bitne igrače i jača tim za naredne godine. Posle najtalentovanijeg mladog fudbalera, saradnju sa crveno-belima je produžio i levi bek Milan… »
Zvanično: Joveljić do 2023. godine

Zvanično: Joveljić do 2023. godine

Mozzart sport 12.03.2019
„U genetskom kodu rasnih strelaca je da su gladni golova. Joveljić jeste jedan od takvih i verujem da će glad za golovima zadržati još dugo“, rekao je Mitar Mrkela. Mladi napadač Crvene zvezde Dejan Joveljić postpisao je ugovor sa srpskim… »
Novi potpis u Zvezdi: Rodić do 2022.

Novi potpis u Zvezdi: Rodić do 2022.

N1 Info 12.03.2019
Šampion Srbije Crvena zvezda produžila je ugovor sa Milanom Rodićem do leta 2022. godine. Samo nekoliko časova pošto su crveno-beli osigurali mladog napadača Dejana Joveljića, na produžetak saradnje obavezao se i sjajni levi bek. "Presrećan sam… »
I zvanično: Milan Rodić do 2022. godine

I zvanično: Milan Rodić do 2022. godine

Hot sport 12.03.2019
Čelnici kluba iz Ljutice Bogdana nastavljaju da rade na čuvanju okosnice tima. Kako je to naš portal najavio, danas je nakon Dejana Joveljića ugovor do 2022. godine produžio Milan Rodić. Fudbaler koji već skoro dve godine u odbrani srpskog… »
Zvezda nastavila niz: Još jedan potpis!

Zvezda nastavila niz: Još jedan potpis!

Mondo 12.03.2019
Crveno-beli produžili ugovor i sa Milanom Rodićem. "Srećan sam što naš klub za duži period ima rešenje na poziciji koja je uvek deficitarna, pogotovo u domaćem fudbalu", kaže Mitar Mrkela. Milan Pavkov, Filip Stojković, Vujadin Savić, Marko… »
'Pljušte' potpisi u Zvezdi - Reprezentativac produžio ugovor!

'Pljušte' potpisi u Zvezdi - Reprezentativac produžio ugovor!

Sportske.net 12.03.2019
Čeka se na zvaničnu potvrdu iz Ljutice Bogdana. Fudbalski klub Crvena zvezda produžio je danas ugovor sa mladim napadačem Dejanom Joveljićem, a u istom danu dogovoren je još jedan nastavak saradnje. Portal " Telegraf" prenosi da je produžetak… »
Zvanično - Zvezdin potpis za budućnost!

Zvanično - Zvezdin potpis za budućnost!

Sportske.net 12.03.2019
Šampion Srbije osigurao potpis igrača koji se smatra jednim od najvećih potencijala srpskog fudbala. Najavljeno je u toku jučerašnjeg dana da će u Crvenoj zvezdi uslediti novi potpisi, a danas je ozvaničen jedan od njih. Novi ugovor sa klubom… »
Zvezda osigurala joveljića: Sanjam još mnogo golova, pobeda i titula u crveno-belom dresu

Zvezda osigurala joveljića: Sanjam još mnogo golova, pobeda i titula u crveno-belom dresu

Večernje novosti 12.03.2019
Mladi napadač produžio je ugovor sa srpskim šampionom do leta 2023. godine: Izuzetno sam srećan što mi je klub ukazao poverenje. Fudbaler Crvene zvezde Dejan Joveljić produžio je ugovor do leta 2023. godine. - Izuzetno sam srećan što mi je Crvena… »
I zvanično: Joveljić Zvezdin do 2023.

I zvanično: Joveljić Zvezdin do 2023.

Hot sport 12.03.2019
Kako je i ranije najavljeno, Dejan Joveljić je produžio saradnju sa crveno-belima. Igrač koji je u Ligi šampiona mladih na četiri utakmice tri puta bio strelac, za prvi tim Crvene zvezde u ovoj sezoni već je postigao pet golova, obavezao se na… »

Vesti dana »