Povezane vesti

Knežević nikad jače udario na Mila!

Knežević nikad jače udario na Mila!

Alo 12.03.2019
"Radi se o budućnosti" Predsednik “Atlas grupe“ Duško Knežević razgovarao je preko Skajpa sa studentima Univerziteta Mediteran, čiji je predsednik. On je kazao da Đukanović neće dozvoliti mirnu tranziciju vlasti, da mu je život ugrožen… »
"Mafija mi preti": Alarmantno upozorenje Duška Kneževića

"Mafija mi preti": Alarmantno upozorenje Duška Kneževića

Večernje novosti 12.03.2019
On je ponovio oštre reči na račun crnogorskog predsednika Mila Đukanovića, ali i drugih iz državnog vrha poput Milorada Katnića, specijalnog državnog tužioca. JAKA mafijaška klika stoji iza Mila Đukanovića. Plašim se za svoj život, jer me… »
Dramatično kneževićevo upozorenje iz Londona: Mafija mi preti likvidacijom, život mi je ugrožen! Milo neće mirno dati…

Dramatično kneževićevo upozorenje iz Londona: Mafija mi preti likvidacijom, život mi je ugrožen! Milo neće mirno dati…

Kurir 12.03.2019
Predsednik "Atlas grupe" Duško Knežević razgovarao je danas preko Skajpa sa studentima Univerziteta Mediteran, čiji je predsednik, i otvoreno im rekao da predsednik Crne Gore Milo Đukanović neće dozvoliti mirnu tranziciju vlasti, da mu je život… »
Knežević: Mafija mi prijeti likvidacijom, Crnu Goru očekuje velika kriza

Knežević: Mafija mi prijeti likvidacijom, Crnu Goru očekuje velika kriza

Sputnik 12.03.2019
Predsjednik „Atlas grupe“ Duško Knežević razgovarao je danas preko Skajpa sa studentima Univerziteta Mediteran, čiji je predsjednik. On je kazao da Đukanović neće dozvoliti mirnu tranziciju vlasti, da mu je život ugrožen, te da Crnu Goru sada… »

Vesti dana »