Povezane vesti
Britanski parlament ponovo odbacio sporazum o Bregzitu
N1 Info 12.03.2019
Britanski parlament ponovo je odbacio sporazum o Bregzitu koji je premijerka Tereza Mej postigla s Evropskom unijom. Protiv sporazuma o uslovima izlaska Velike Britanije iz EU glasao je 391 poslanik, a za 242, prenosi BBC. 12.03.2019. Kada se parlament… »
Opet ne za Mej i njen dil za Brexit
Mondo 12.03.2019
Britanski parlament ponovo je danas odbacio i popravljeni sporazum o Bregzitu (Brexit) koji je premijerka Tereza Mej postigla s Evropskom unijom. Šta je "bekstop" i zašto je sporan? Foto: Beta/Jessica Taylor/UK Parliament via AP Protiv sporazuma o… »
Bregzit: Tereza Mej traži podršku poslanika za dogovor
Radio 021 12.03.2019
Velika Britanija bi i dalje mogla da ostane vezana pravilima EU, rekao je državni tužilac pred glasanje u parlamentu. EPA Britanska premijerka Tereza Mej pokušala je poslednji put da dobije podršku poslanika za dogovor o Bregzitu. Tokom debate u… »
Vesti dana »
Situacija u Sjenici stabilna nakon padavina, vanredno stanje ostaje na snazi
Sandžak press pre 33 minutajoš 43 povezane
„Grad Čačak odvaja 4,5 miliona dinara za koncert estradne pevačice. Čemu se veselimo?“: Čačani večeras protestuju zbog dočeka Srpske nove godine
Danas pre 2 satajoš 39 povezanih
Bojana Selaković: Aktuelnim vlastima u Beogradu nikada nije bio cilj članstvo Srbije u EU
Beta pre 8 minutajoš 26 povezanih
Ćulibrk: Moguće da je MOL od Vučića tražio da imaju iste povlastice kao i Rusi
Morava info pre 4 satijoš 31 povezana




