Повезане вести
Крах Исламске државе! Хиљаде људи предало се у Багузу, последњем упоришту џихадиста!
Правда 12.03.2019
Између 1.500 и 2.000 људи напустило је Багуз последњу енклаву исламске државе у источној Сирији и предало се Сиријским демократским снагама (СДФ) изјавио је данас портпарол СДФ Мустафа Бали. Он је нагласио да су међу онима који… »
Багуз пред сломом, чека се предаја последњих екстремиста
РТС 12.03.2019
Екстремисти Исламске државе у последњем упоришту у Сирији пред извесним су поразом, пошто се најмање 1.500 џихадиста са породицама предало. Сиријске демократске снаге (СДФ), подржане САД, које предводе офанзиву на Багуз, тврде… »
ИС коначно поражен, у Багузу предаја последњих џихадиста
РТВ 12.03.2019
БАГУЗ, Сирија - Екстремисти Исламске државе налазе се пред дефинитивним поразом у свом последњем сиријском упоришту у Багузу, пошто су се стотине џихадиста са породицама предале. Сиријске демократске снаге (СДФ), подржане од… »
Вести дана »

Подигнута оптужница против Весића и још 12 људи за пад надстрешнице у Новом Саду
BBC News пре 47 минутајош 40 повезаних

Радикалан потез Маје Огњеновић: Коју тајну крије последња фотографија са Данилом
Стори пре 12 минутајош 34 повезане

Мушкарац који је провоцирао ухапшене пољопривреднике у Новом Саду раније сломио зуб ауто-превознику Јаћимовићу и претио Дијани Хрки
Нова пре 47 минутајош 8 повезаних