Povezane vesti

Masimilijano Alegri: Šta još treba da uradim?

Masimilijano Alegri: Šta još treba da uradim?

Hot sport 13.03.2019
Trener Juventusa Masimilijano Alegri čestitao je svojim fudbalerima prolazak u četvrtfinale Lige šampiona i kritikovao one koji su sumnjali da crno-beli mogu da nadoknade dva gola zaostatka protiv Atletiko Madrida. Juventus se sinoć plasirao u… »
Alegri likuje: Bilo bi čudno da je Ronaldo postigao samo jedan gol u LŠ, kritičarima je poručio da se leče!

Alegri likuje: Bilo bi čudno da je Ronaldo postigao samo jedan gol u LŠ, kritičarima je poručio da se leče!

Hot sport 13.03.2019
Masimilijano Alegri se suočavao sa oštrim kritikama javnosti nakon prvog meča u kome je Juventus poražen od Atletika u Madridu sa 2:0. Alegri je sve vreme, čak i nakon prvog meča verovao u svoj tim i sada sa pravom može da likuje jer je pokazao… »
Alegri: Kako da Ronaldo završi LŠ sa samo jednim golom?

Alegri: Kako da Ronaldo završi LŠ sa samo jednim golom?

N1 Info 13.03.2019
Posle pobede Juventusa nad Atletikom u osmini finala Lige šampiona trener crno belih Masimilijano Alegri je hvalio svoje igrače i poručio da je ekipa odigrala pametno. Tri nedelje navijači Juventusa živeli su u velikoj zebnji jer je njihov tim sa sve… »
Alegri osuo paljbu, gde su sada kritičari i ko to treba da se leči?

Alegri osuo paljbu, gde su sada kritičari i ko to treba da se leči?

Sportske.net 13.03.2019
Trener Juventusa Masimilijano Alegri čestitao je svojim fudbalerima porlazak u četvrtfinale Lige šampiona i kritikovao one koji su sumnjali da crno-beli mogu da nadoknade dva gola zaostatka protiv Atletiko Madrida. Juventus se sinoć plasirao u… »
Izbacio Atletiko peti put u nizu: Tu sam da pomognem...

Izbacio Atletiko peti put u nizu: Tu sam da pomognem...

Mondo 13.03.2019
Simeone je u "nokaut" fazi Lige šampiona gubio isključivo od timova za koje je igrao Kristijano Ronaldo, koji je het-trikovima potpisao poslednje dve eliminacije crveno-belih. "Ovo je morala da bude magična noć i bila je", rekao je Kristijano Ronaldo… »
Ronaldo: Zbog ovoga su me doveli u Juventus

Ronaldo: Zbog ovoga su me doveli u Juventus

Novi magazin 13.03.2019
Fudbaler Juventusa Kristijano Ronaldo rekao je da je letos doveden u klub kako bi pomogao u osvajanju Lige šampiona. Juventus se sinoć plasirao u četvrtfinale Lige šampiona, pošto je u Torinu pobedio Atletiko Madrid sa 3:0. Crno-beli su nadoknadili… »
Alegrijevih 5 minuta: Šta još da uradim?

Alegrijevih 5 minuta: Šta još da uradim?

Mondo 13.03.2019
Trener Juventusa bio je na udaru u Italiji posle obeshrabrujućih 2:0 na "Metropolitanu", ali mu je Kristijano Ronaldo pružio priliku da uzvrati kritičarima: "To je njihov problem". Dočekao je svojih pet minuta! Trener Juventusa Masimilijano Alegri… »
Kristijano: Šampionski karakter! Zato su me doveli!

Kristijano: Šampionski karakter! Zato su me doveli!

N1 Info 13.03.2019
Napadač Juventusa Kristijano Ronaldo blistao je od sreće posle pobede nad Atletiko Madridom u revanšu osmine finala Lige šampiona sa 3:0 i plasmana u narednu rundu. Stara dama je u Torinu nadoknadila minus od 2:0, a najzaslužniji za to bio je… »
Juventus i Siti u četvrtfinalu: Ronaldo het-trikom odveo "staru damu" u narednu fazu, "građani" deklasirali Šalke

Juventus i Siti u četvrtfinalu: Ronaldo het-trikom odveo "staru damu" u narednu fazu, "građani" deklasirali Šalke

Večernje novosti 12.03.2019
Juventus je uspeo da nadoknadi zaostatak od dva gola iz prvog meča, dok je Siti rutinski savladao Šalke. Fudbaleri Juventusa i Mančester Sitija pridružiće se Ajaksu, Totenhemu, Mančester junajtedu i Portu u četvrtfinalu Lige šampiona. "Stara dama"… »
Ronaldo het-trikom odveo Juventus u četvrtfinale Lige šampiona

Ronaldo het-trikom odveo Juventus u četvrtfinale Lige šampiona

Danas 12.03.2019
Fudbaleri Juventusa plasirali su se večeras u četvrtfinale Lige šampiona, pošto su na svom terenu u Torinu u revanš utakmici osmine finala pobedili Atletiko Madrid sa 3:0. Šampion Italije je prošao dalje ukupnim rezultatom 3:2, pošto je u prvoj… »

Vesti dana »