Povezane vesti

Bez vode zbog havarije deo Satelita

Bez vode zbog havarije deo Satelita

Moj Novi Sad 13.03.2019
Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 19 sati biti ulice Anđe Ranković, Miloja Čiplića, Đorđa Krstića, Isidore Sekulić, Stevana Petrovića Brila i braće Dronjak, od Ulice Partizanskih baza do Ulice Anđe Ranković. Postoji mogućnost… »
Deo Satelita nema vodu zbog havarije

Deo Satelita nema vodu zbog havarije

Dnevnik 13.03.2019
Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 19 sati biti ulice Anđe Ranković, Miloja Čiplića, Đorđa Krstića, Isidore Sekulić, Stevana Petrovića Brila i braće Dronjak, od Ulice Partizanskih baza do Ulice Anđe Ranković. Postoji mogućnost… »
Ulica Nikole Tesle u Sremskim Karlovcima bez vode zbog havarije

Ulica Nikole Tesle u Sremskim Karlovcima bez vode zbog havarije

Radio 021 13.03.2019
Ulica Nikole Tesle u Sremskim Karlovcima nema vode zbog havarije. Stanari ove ulice bez vode će biti do 14 časova. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena. Autor: 021.rs… »
Ulica Nikole Tesle u Sremskim Karlovcima bez vode zbog havarije

Ulica Nikole Tesle u Sremskim Karlovcima bez vode zbog havarije

Dnevnik 13.03.2019
Ulica Nikole Tesle u Sremskim Karlovcima nema vode zbog havarije. Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 14 sati biti Ulica Nikole Tesle, javljaju iz JKP „Vodovod i kanalizacija“. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude… »
Bez vode Ulica NIkole Tesle u Sremskim Karlovcima

Bez vode Ulica NIkole Tesle u Sremskim Karlovcima

Moj Novi Sad 13.03.2019
Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 14 sati biti Ulica Nikole Tesle u Sremskim Karlovcima. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »
Bez vode zbog havarije deo Temerinske ulice

Bez vode zbog havarije deo Temerinske ulice

Moj Novi Sad 13.03.2019
Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 13 sati biti Temerinska ulica od broja 140 do broja 178. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »

Vesti dana »