Povezane vesti
Ministarstvo: Inspekcija kontroliše pekmez od šljiva povučen sa hrvatskog tržišta
Radio 021 13.03.2019
Poljoprivredna inspekcija izvršiće kontrolu voćnog namaza od šljiva "Alga" proizvođača "Polo" koji je povučen iz hrvatskih prodavnica. O tom inspekcijskom nadzoru javnost će biti obaveštena, rečeno je danas Tanjugu u Ministarstvu poljoprivrede, šumarstva… »
Kontrola voćnog namaza povučenog iz hrvatskih prodavnica
RTS 13.03.2019
Poljoprivredna inspekcija izvršiće kontrolu voćnog namaza od šiljiva "Alga" proizvođača "Polo" koji je povučen iz hrvatskih prodavnica i o tom inspekcijskom nadzoru obavestiti javnost, rečeno je Tanjugu u Ministarstvu poljoprivrede, šumarstva i… »
Hrvatska povlači pekmez od šljiva iz Srbije
Radio 021 13.03.2019
Zbog povećane količine aditiva – sorbinske kiseline, Hrvatska je povukla voćni namaz od šljiva "Alga" od 700 grama čiji proizvođač je POLO iz Srbije, saopštilo je hrvatsko Ministarstvo poljoprivrede. Proizvod na hrvatsko tržište uvozi "DIV Promet" iz… »
Vesti dana »

Nikola Jokić skinuo dres u svlačionici, a onda su svi videli kakva je zver!
Telegraf pre 4 satijoš 8 povezanih

MUP tvrdi da su policajci napadnuti u Novom Sadu, novinari i svedoci tvrde suprotno
Danas pre 4 satijoš 1 povezana

Nelegalno iskopavanje na velikoj moravi: Narušio prirodni tok reke: Uhapšen muškarac (30) iz Velike Plane
Blic pre 4 satijoš 2 povezane