Повезане вести
Градња ауто-пута Сремска Рача-Кузмин почиње у јуну
РТС 13.03.2019
Нови ауто-пут од Сремске Раче до Кузмина у дужини од 17 километара почеће да се гради у јуну, најавила је министарка грађевинарства, саобраћаја и инфраструктуре Зорана Михајловић. Министарство грађевинарства ће определити додатне… »
Михајловић: Додатне 1,3 милијарде динара за путну инфраструктуру Сремског округа
Нови магазин 13.03.2019
Министарка грађевинарства, саобраћаја и инфраструктуре Зорана Михајловић изјавила је данас да ће бити опредељене додатне 1,3 милијарде динара за реконструкцију путева у Сремском округу. Након посете општини Пећинци и разговора… »
Михајловић: Додатне 1,3 милијарде динара за путну инфраструктуру Сремског округа
Н1 Инфо 13.03.2019
Министарка грађевинарства, саобраћаја и инфраструктуре Зорана Михајловић изјавила је да ће бити опредељене додатне 1,3 милијарде динара за реконструкцију путева у Сремском округу. Након посете општини Пећинци и разговора са… »
Вести дана »
ДВОСТРУКО УБИСТВО У СЕЛУ ЗАВИДИНЦЕ: Страдали отац и син, двоје повређено
Пиротске вести пре 5 сатијош 12 повезаних
Пао авион код аеродрома Биково, једна особа погинула, једна тешко повређена
Данас пре 5 сатијош 1 повезана
Радови На путу у ове две улице у Београду! Измена 11 траса јавног превоза: Ево шта се све мења и до када!
Курир пре 27 минутајош 1 повезана





