Povezane vesti

Jeličić izjavio da je podneo ostavku 11. marta

Jeličić izjavio da je podneo ostavku 11. marta

N1 Info 13.03.2019
Milutin Jeličić Jutka, kojeg je više žena optužilo za seksualno uznemiravanje, izjavio je da je ostavku na funkciju predsednika opštine Brus u pisanoj formi podneo 11. marta, preneo je Tanjug. Podsetimo, Jeličić je 1. marta rekao da podnosi… »
Jutka: Podneo sam ostavku

Jutka: Podneo sam ostavku

Večernje novosti 13.03.2019
Protiv njega se vodi sudski postupak za seksualno uznemiravanje Marije Lukić. OSTAVKU na mesto predsednika opštine Brus podneo sam u pisanoj formi 11. marta, a pre toga i usmeno predsedniku skupštine - rekao je u sredu Milutin Jeličić Jutka. Protiv… »
"Jutka": Ja sam ostavku dao, čekam Đilasovu

"Jutka": Ja sam ostavku dao, čekam Đilasovu

Mondo 13.03.2019
Sad navodno već bivši predsednik opštine Brus Milutin Jeličić Jutka, kojeg je više žena optužilo za seksualno uznemiravanje, izjavio je da je ostavku na tu funkciju u pisanoj formi podneo 11. marta. Ostavke u Opštini - nema. Foto: TV… »
SZS: Hitno formalno razrešiti dužnosti Milutina Jeličića Jutku ili dolazimo u Brus

SZS: Hitno formalno razrešiti dužnosti Milutina Jeličića Jutku ili dolazimo u Brus

Beta 13.03.2019
Savez za Srbiju zatražio je danas od predsednika Skupštine opštine Brus da u zakonski najkraćem roku zakaže sednicu tog tela na kojoj će dosadašnji predsednik opštine Milutin Jeličić Jutka formalno biti razrešen dužnosti, navodeći da će u… »

Vesti dana »