Povezane vesti
Milutin Jeličić Jutka: Podnosim ostavku zbog sveopšte hajke protiv mene
Jugmedia 13.03.2019
Predsednik opštine Brus Milutin Jeličić Jutka saopštio je javnosti da je podneo ostavku na tu funkciju u pisanoj formi 11. marta, a ostavku je, kako je naveo u saopštenju, podneo zbog sveopšte hajke koja se protiv njega vodi, „bez prava da bilo šta kaže… »
Jutka tvrdi da je ostavku dao 11. marta: Sada očekujem ostavke od Đilasa i Obradovića
Telegraf 13.03.2019
Obaveštavam javnost da sam podneo ostavku na mesto predsednika Opštine Brus i to prvo u usmenoj formi, predsedniku skupštine, a zatim i pisanoj - izjavio je Milutin Jeličić. Sad već bivši predsednik opštine Brus Milutin Jeličić Jutka izjavio je da je… »
Vesti dana »

Jedno "da" spasilo šest života: Kad mislite da nema nade, sudbina vas demantuje: Desanka i Gavrilo konačno imaju novu šansu (foto)
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

(Foto) crna kosa i plave oči: Ovo je novi dečko Uroša Stanića koji je pun love: Ljubi ga pred svima
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Zatrpala ih zemlja u rudniku: Pronađena tela 5 rudara nakon tri dana u Čileu, spasioci čistili 20 metara prolaza da dođu do njih
Blic pre 3 satajoš 3 povezane

„Zločini se ne smeju zaboraviti“: PSG i ZLF u mestu u kome su ubijeni civili iz izbegličke kolone tokom „Oluje“
Danas pre 3 satajoš 1 povezana