Povezane vesti
Kina o izvještaju SAD-a: Gledajte svoju državu
Al Jazeera 14.03.2019
State Department kritizirao je poštivanje ljudskih prava u Kini, uključujući i zlostavljanja muslimanske manjine. Kina je u četvrtak osudila kritiku Washingtona u godišnjem izveštaju State Departmenta o poštivanju ljudskih prava u toj državi i u… »
Amerika optužila Kinu da ne poštuje ljudska prava, Peking oštro odgovorio: Vi bolje da pogledate malo sebe!
Pravda 14.03.2019
Kina je danas oštro osudila kritiku Vašingtona u godišnjem izveštaju Stejt departmenta o poštovanju ljudskih prava u toj zemlji i u "sopstvenom godišnjem odgovoru SAD-u" poručili im da "SAD kao samoproglašeni zaštitnici ljudskih prava u svetu treba… »
Kina poručuje SAD: Gledajte svoju državu
RTS 14.03.2019
Peking je oštro osudio kritiku Vašingtona u godišnjem izveštaju Stejt departmenta o poštovanju ljudskih prava u toj zemlji. Vlada je izdala "sopstveni godišnji odgovor SAD" i poručila da kao samoproglašeni zaštitnici ljudskih prava u svetu treba… »
Vesti dana »
Kraj rata u Ukrajini zavisi od ruske spremnosti: zvaničnici Vašingtona i Kijeva
Radio 021 pre 1 satjoš 28 povezanih
Snabdevanje gorivom u Srbiji rekordno: Uvezeno više nego u 2023. i 2024. zajedno
Radio 021 pre 1 satjoš 21 povezana
Vremenska prognoza za subotu, 6. decembar: Oblačno sa slabom kišom i vetrom
Beta pre 3 satajoš 23 povezane
IAEA: Zaštitna struktura napuštene nuklearne elektrane Černobil izgubila primarnu zaštitnu funkciju
Radio sto plus pre 1 satjoš 20 povezanih




